הוגש כתב אישום כנגד המסתנן האפריקאי שפרץ לדירה וניסה לאנוס ילדה

הוגש כתב אישום כנגד המסתנן האפריקאי שפרץ לדירה וניסה לאנוס ילדה

כתב אישום הוגש כנגד מסתנן מסודן שפרץ לבית בשכונת יד אליהו בתל אביב וניסה לאנוס ילדה בת 8. ביום חמישי הורשע מסתנן מאריתראה שאנס והתעלל בקשישה בת 83 בדרום ת"א לפני מספר חודשים

בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום כנגד מסתנן מסודן שפרץ לדירה בשכונת יד אליהו בתל אביב, ניסה לאנוס ילדה בת שמונה במיטתה ודקר את אמה.

על פי כתב האישום, ביום רביעי לפני כשבוע, פרץ לפנות בוקר מסתנן מסודן לבית בשכונת יד אליהו בתל אביב. הסודני ניסה לאנוס ילדה בת שמונה בעת שישנה במיטתה, וכאשר אמה נכנסה לחדר למשמע רעשים והדפה אותו, הוא דקר אותה בבטנה.

אבי המשפחה התעורר מהרעש והצליח להשתלט על המסתנן תוך שהוא מכה אותו עד לאבדן הכרה. הוא קשר את הפורץ והזעיק את המשטרה וצוותי מד"א שפינו אותו לבית החולים.

לאחר האירוע הפגינו מאות מתושבים דרום ת"א במחאה על ההפקרות באיזור ועל חוסר הטיפול של הרשויות במסתננים האפריקאים המטילים את אימתם על תושבי השכונות. הבוקר כאמור הגישה הפרקליטות כתב אישום כנגד הפורץ ובקשה להורות על מעצרו עד לתום ההליכים נגדו.

בתוך כך, ביום חמישי הורשע במסגרת עסקת טיעון מסתנן מאריתראה כבן 18 שאנס והתעלל במשך שעות ארוכות בקשישה בת 83 בדרום ת"א לפני מספר חודשים. המסתנן עצור עד לתום ההליכים נגדו ובעוד מספר חודשים יתקיים דיון טיעונים לעונש בעניינו.

המשטרה ניסתה להשתיק את המקרה המזעזע מחשש להתפרצות מהומות אלימות בשכונות דרום ת"א, אך לאחר פניות חוזרות ונישנות של תושבים מדרום ת"א למשטרה ולתקשורת נאלצה המשטרה להודות כי המקרה אכן התרחש.

הכתבה באדיבות האתר "הקול היהודי".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.75 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (3)

  1. רון 25/03/2013 להגיב
    עד מתי נסבול!!!!! דרום תל אביב הפכה לגהינום עליי אדמות לא רואים את תושבי השכונות הם משרצים ומתרבים פה כמו מגפה ואם לא נעצור את הסחף הזה זה יביא אסון; כבד ואיום דמוגרפי לנו ולכל עם ישראל צריכים להקים ועדת חקירה נגד כל המסתננים ׳מבקשי עבודה ,מבקשי מקלט למה הבעיה שלהם צריכה להיות הבעיה שלנו לא מספיק כל בעיותשיש לנו בארץ ישראל כולם מוסלמים שמוכרים מידע לאויב שלנו הם לטובת השונאים שלנו הם נזק לעם ישראל
  2. בר 17/04/2013 להגיב
    ... ולמי שצפה היום בחדשות ערוץ 2 ותהה מדוע ולמה נזכרו הללו במשפחה האומללה שהותקפה? על מנת להעביר מסר ( של עוכרי ישראל והתשקורת... ) וכי על מה המהומה רבותי השואלים? שהרי הנה לכם, אפילו אבי המשפחה המותקפת צוטט כמי שמבין אבל ממש (נו באמת הייתה לו היום לפתע הארה????) כשיצא בשידור כסנגור של המסתננים שבאו לדבריו מהתופת... ושל אותו סודני שתקף בכזו אלימות את כל משפחתו...(פשוט לשמוע ולא להאמין....) והנ"ל הוסיף ודרש שרצוי לנו (למדינת הפראיירים...) לדאוג לכל צורכיהם של המסתננים ובא לציון גואל!!!!! חלם...ועוד איקס בטבלה לטובת המניפולציה התקשורתית ...לאן הגענו ??? אסון!!!!!
  3. ל. (האב) 28/04/2013 להגיב
    שלום רב, בהמשך לכתבה ששודרה בערוץ שתיים אני רוצה להבהיר מספר נקודות: 1. שוחחתי עם הכתב במשך שעתיים ומתוכם שודרו מטבע הדברים רק שלוש דקות.אשלים כאן חלק מהדברים. 2. אני מאד תומך במאבק לא אלים של אנשי השכונות, לכולנו מגיע לחיות בשלום . אכן מדובר באנשים שנמלטו לתוכנו מן התופת ונראה הביאו אותה עימם. 3. בהנחה כי הזרים מסודן ואריתריאה הם אכן פליטים שהסתננו , אין לאפשר את היווצרות מחנות הפליטים בלב השכונות אשר גם כך סובלות כבר ממצוקה והזנחה. 4. יש לעשות מיידית כל מאמץ להרחיק את הזרים הללו למתחמים בהם יטופלו כהלכה עד שניתן יהיה להשיבם בשלום למדינותיהם. 5. אין בי כל סליחה או הבנה לתוקף השפל ואני מצפה כי ימוצה עמו הדין באופן חמור ומלא. 6. כשנתקלתי בתוקף הוא היה בגדר "פורץ" לא ידעתי דבר על שעולל למשפחתי, כשנודע לי, היה כבר מנוטרל, פצוע קשה, וקשור. במקביל היה עליי לטפל בבת זוגי שנדקרה בבטנה וחששתי לחייה. 7. זוהי בעיה מיידית של כל אזרח במדינה.האחראים למצב ולתיקונו הינם מקבלי ההחלטות אשר אפשרו את היווצרותו ואת קיומו הנוכחי. בברכה, ל. אב המשפחה.

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות