עקיצה בצפון; מכבי מנצחת 3:1 את קריית שמונה ונערכת לדרבי בשבת

עקיצה בצפון; מכבי מנצחת 3:1 את קריית שמונה ונערכת לדרבי בשבת

הצהובים עשו הערב את המוטל עליהם. דאבור פתח בהרכב במקומו של מיכה והצטיין עם כיבוש ובישול, מנגד פנדל מפוקפק צימצם את התוצאה ובסיום פנדל של זהבי לאחר הכשלה ברחבה על לוגסי קבע את התוצאה. בשבת הדרבי הגדול באירוח של המכבים.

החששות התבדו הערב במחנה הצהוב בשעה שהקבוצה הצליחה לגבור על המוקש הצפוני ולשוב הביתה עם שלוש נקודות ששומרות על פער 10 הנקודות ממכבי חיפה.

אוסקר גרסיה ערך בהרכב שינוי בודד שעה שהעדיף את דאבור על מיכה ובעצם בדיעבד היה זה המהלך שככל הנראה גרם לנצחון הצהוב הערב.

כאלפיים אוהדים בצהוב עלו צפונה ועודדו את הקבוצה במשך 90 דקות ללא הפסקה. המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה ולשתי הקבוצות היו מצבים בודדים לכיבוש שערים.

מהלך המשחק

דקה שנייה: הצהובים פתחו בצורה טובה את המשחק וכמעט הבקיעו שער מוקדם כאשר בעיטה של ראדה פריצה פגעה בעמוד.

דקה 33: מהלך קרן טוב של מכבי, הכדור מוצא בסופו של דבר את ראשו של הבלם גרסיה שממטר נוגח טוב לעבר השער ורק הגב של שחקן ק"ש מנע את ההבקעה. החמצה גדולה.

דקה 44: לוגאסי שולח מסירה ארוכה ומדוייקת שחותכת את ההגנת ק"ש ומגיעה לדאבור שמקדים את איציק כהן ודני עמוס שיוצאים לקראתו ומגלגל את הכדור לרשת. 1:0 לאורחים.

דקה 48: דאבור, הפעם על תקן המבשל, שולח מסירה קצרה לראדה פריצה שנכנס לרחבה, מנצל יציאה לא טובה של עמוס ומקפיץ את הכדור בשביל לכבוש את השני של מכבי. 2:0 צהוב.

דקה 64: אבוחצירה בועט כדור מזווית קשה באגף ימין שאניימה הודף ומגיע לכיוונו של אחמד עאבד. עבאד משחרר פצצה שפוגעת בלי כוונה בזרועו ייני ועל כך נפסקה משום מה בעיטת עונשין מ-11 מטר על ידי השופט איתן שמואלביץ’ שטועה בגדול. אבוחצירה בועט את הפנדל פנימה ומחזיר את האלופה למשחק. 2:1.

דקה 86: מכבי חותמת את התוצאה עם השער השלישי לאחר ששמואלביץ’ מעניק להם פנדל, בעבור הכשלה על לוגסי ברחבה. דן אייבינדר נוגע ברגלו של מושיקו לוגאסי ברחבה ואת בעיטת הפנדל בועט פנימה זהבי שכובש את שערו השני העונה. 3:1.

הרכבים

עירוני ק"ש: דני עמוס; אלעד גבאי, שיר צדק, איציק כהן, דושאן מטוביץ’; בראיין גרזיסיץ’; דן אייבינדר, אדריאן רוצ’ט (46, אוסי מלאווי), דארקו טאסבסקי (68, סינטיהו סולליך); שמעון אבוחצירה, אחמד עאבד (80, וואהיל מאריסאת).

מכבי ת"א: וינסנט אניימה; שירן ייני, איתן טיבי, קרלוס גרסיה, יואב זיו; גל אלברמן (93, איגנאסיו פידאלף), משה לוגאסי, ערן זהבי (87, חאסן אבו זייד), מואנס דאבור; אלירן עטר (77, דור מיכה), ראדה פריצה.

החזיר לגרסיה בענק. דאבור

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.38 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-P

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

Funzing-F

תגובות אחרונות