הכבשה הזהובה של מכבי; בני יהודה ומכבי נפרדו הערב בתיקו 2:2 מרתק

הכבשה הזהובה של מכבי; בני יהודה ומכבי נפרדו הערב בתיקו 2:2 מרתק

מוליכת הטבלה איבדה הערב סיכוי להגדיל את הפער מול מכבי חיפה בצמרת ליגת העל. משחק מרתק בבלומפילד מלא הסתיים בתיקו 2:2. הזהובים היו אלה שהיממו את מכבי כבר בדקות הפתיחה עם 2:0 מהיר, אולם זהבי בצמד מדהים לפני סיום המחצית קבע את תוצאת המשחק

עושה רושם שקשטן מצא את תרופת הנגד לשיטת המשחק של המאמן הספרדי גרסיה. כל מפגש בין 2 הקבוצות אילץ העונה את הצהובים להתאמץ עד גבול יכולתם, כך היה זה במשחק האחרון בו ניצחו המכבים 3:2 בדקה ה-99 במה שהוגדר על ידי האוהדים כ-"נס לוגסי", וכך היה גם הערב.

בני יהודה פתחה את המשחק בצורה מעוררת כבוד, שני שערים מהירים (הרבה בסיועו של פידלאף הבלם הצהוב) הפתיעו את מוליכת הטבלה שלא ציפתה להיות בפיגור של שני שערים כבר סמוך לדקה ה-20 של המשחק. הצהובים ששאבו עידוד מהקהל הגדול שליווה אותם הערב התאוששו מהר מהצפוי. זהבי בצמד יפה השווה את התוצאה עוד לפני המחצית.

הקהל הרב נהנה גם ממחצית שניה איכותית מצידן של שתי הקבוצות שהסתיימה לבסוף ללא שערים.

מהלך המשחק

דקה 6: לוגאסי, גיבור המשחק הקודם מול בני יהודה, בהחמצה גדולה מדביק כדור בעיטה חופשית יפהפייה ישירות לעמוד השער של איינוגבה.

דקה 13: כדור של מרינקוביץ מוצא את הרפקה חופשי. ההונגרי בועט מהאוויר לקרקע, הכדור קופץ לעבר השער ומכניע את אניימה. 1:0 לבני יהודה.

דקה 18: מכבי מחפשת שער שיוויון. עטר חודר לרחבה ומשחרר פצצה שטוחה מזווית קשה, איינוגבה הודף לקרן.

דקה 24: חור נוסף בהגנה הצהובה. כדור הגבהה מצד שמאל מוצא את ראשו של גיל יצחק הצעיר שלא מתבלבל ונוגח תוך כדי זינוק את השני של הזהובים. 2:0 לבני יהודה.

דקה 34: מיכה במהלך מצויין מגביה כדור ישירות לשהבי הפנוי בקצה הרחבה. זהבי מנער באלגנטיות שחקן הגנה ובועט לחיבור פצצה שמכניע את איינוגבה. 2:1.

דקה 36: הזדמנות אדירה של מכבי תל אביב להשוות הולכת לאיבוד, כשזהבי מחמיץ באחד על אחד מול איינוגבה לאחר טעות בהגנת הזהובים.

דקה 42: מהלך קבוצתי יפה של הצהובים מסתיים במסירת עקב של פריצה לזהבי על קו ה-16 של רחבת בני יהודה. זהבי משגר בעיטה אדירה לפינה הרחוקה, לאיינוגבה נותר רק להוציא הכדור מהרשת. שיוויון 2 !

מחצית שניה

דקה 61: בני יהודה כמעט ועוקצת במתפרצת, אבל גיל יצחק מתקשה להשתלט על הכדור בדרך לאחד על אחד וההזדמנות אובדת.

דקה 68: עטר בועט תוך כדי נפילה כדור קשתי, שנעצר רק במשקוף. החמצה גדולה.

דקה 78: ראדי, שעלה מהספסל, משגר טיל שטס רק ליד הקורה של איינוגבה.

דקה 85: אניימה בעוד עצירה גדולה הערב מציל את מכבי מהפסד. התעופפות נפלאה שלו מונעת כיבוש אחרי נגיחה של שחקן כתום.

הרכבים

בני יהודה: דלה איינוגבה, עוז ראלי, איציק עזוז, גל כהן, כפיר אדרי, סתיו פיניש (אביב חדד/46), קוסטאס איבסקביצ’יוס, נס זמיר (אמיר עגייב/82), ננאד מרינקוביץ’, גיל יצחק (פדרו גלבאן/66) ואדם הרפקה.

מכבי ת"א: וינסנט אניימה, שרן ייני, קרלוס גארסיה, איגנסיו פידלף, יואב זיו, גל אלברמן, מושיקו לוגסי (מהראן ראדי/69), ערן זהבי, דור מיכה (גאל מרגוליס/81), אלירן עטר וראדה פריצה.

אניימה בעוד משחק גדול

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.33 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

Funzing-W

תגובות אחרונות