יש אליפות ! מכבי תל-אביב אלופת המדינה בכדורגל לשנת 2012/13 !

יש אליפות ! מכבי תל-אביב אלופת המדינה בכדורגל לשנת 2012/13 !

עכשיו זה רישמי, סגור וחתום ! מכבי תל אביב זכתה הערב באליפות המדינה בכדורגל לשנת 2012/13 לאחר שגברה באיצטדיון ר"ג 2:0 על עירוני רמת השרון.

לעיני כ-40,000 צופים בצהוב ולאחר 10 שנים ללא תואר האליפות הוכתרה הערב רישמית הקבוצה הצהובה של תל אביב כאלופת המדינה בפעם ה-20 מאז הוקמה.

המשחק אמנם לא התעלה לרמה גבוהה, אולם שער יפה של מיכה בדקה ה-19 ושער נוסף של פריצה המצויין בדקה ה-78 קבעו את תוצאת המשחק והכריעו את מאבק האליפות כשנותרו עוד 4 משחקים לסיום העונה הרישמי.

המארחים שכמעט ולא הגיעו למצבים דאגו לסגור את המשחק והשחקנים בצהוב שלטו במרבית הדקות אך לא דייקו בהזדמנויות שלהן הגיעו.

מהלך המשחק

דקה 3: הזדמנות מסוכנת ראשונה לצהובים במשחק. בעיטה של מהראן ראדי מגיעה לערן זהבי שבחצי סיבוב שולח כדור מסוכן מתוך הרחבה שעובר סמוך לקורה.

דקה 13: הצהובים שוב קרובים לשער אחרי מבצע משותף של עטר ומיכה. עטר הגביה מאגף ימין כדור לרחבת ה-16, מיכה הגיע לכדור ובעט מהאוויר כדור לחיבורים, אבל רועי לייבוביץ’ בהתעופפות אדירה, הדף את הכדור לקרן.

דקה 19: קרן של מהראן ראדי גרמה ליציאה נוראית של לייבוביץ’. הכדור הורחק אל מחוץ לרחבה שם חיכה מיכה שניצל את המצב שאין שוער בשער והקפיץ את הכדור שנחת ברשת. 1:0 למכבי !

דקה 41: לייבוביץ’ שוב עם יציאה גרועה מהשער עטר מקבל את הכדור כשהשוער על הקרקע אך במקום להבקיע את השני של הצהובים, בועט כדור חזק שעובר מעל המשקוף.

 מחצית שניה

דקה 47:  אדריאן פרננדס, שנכנס כמחליף לאחר ההפסקה, מקבל כדור אחרי הרחקה לא טובה של הגנת הצהובים וכשהוא לבד מול אניימה הוא מחמיץ בענק כשבועט כדור חלש לידי השוער הצהוב.

דקה 78: פריצה המצויין של  משתלט על כדור בצד ימין של ההתקפה ובועט לכיוון השער, הכדור פוגע במגן רמת השרון וחודר לרשת. 2:0 למכבי ! יש אליפות !

הרכבים

רמת השרון: רועי לייבוביץ’; לירן קצב (46, אפרים טאקה), עשהאל בן שבת, יניב לביא, אמיר נוסבאום; משה אבוטבול, תוום מנשרוב, קובי מוסא, מרקו אנדלקוביץ’, אסי בלדוט (46, אדריאן פרננדז); הוגו לופס (79, אור אוסטוינד).

מכבי ת"א: וינסנט אניימה; שירן ייני, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, יואב זיו; גל אלברמן, מהראן ראדי, ערן זהבי (70, גונסאלו גארסיה), דור מיכה (65, מושיקו לוגאסי); ראדה פריצה, אלירן עטר (89, ריף פרץ).

צפו בקפטן שירן ייני מניף הערב את צלחת האליפות. 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (7 הצבעות, ציון ממוצע: 4.14 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P

Funzing-W

תגובות אחרונות