הבלוג "החיים על פי מאי" לא יפורסם יותר באתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב

הבלוג "החיים על פי מאי" לא יפורסם יותר באתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב

הבלוג "החיים על פי מאי" החל את דרכו כיוזמה של האתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב במסגרתה התבקשה תושבת שכונת נווה שאנן הגב’ מאי גולן לכתוב לאתר מדי שבוע את החוויות היומיומיות שעוברות עליה בשכונות דרום תל אביב.

הבלוג פורסם באתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב כ-28 פעמים, ואף חלקים מתוכו תורגמו לאנגלית ולרוסית.

לא אחת שימש הבלוג כבסיס לפרסומים בכלי התקשורת ולחשיפה של המתרחש גם בתקשורת הכתובה והמשודרת.

פרסומי הבלוג נצפו על ידי עשרות אלפי גולשים וזכו למאות תגובות ושיתופים ברשת האינטרנט ובתוך כך הגבירו את המודעות למצב הקשה השורר בשכונות דרום תל אביב.

מאחר והגב’ מאי גולן הקימה לאחרונה אתר אינטרנט פרטי, ולאור בקשתה, הוסר הבוקר הבלוג "החיים על פי מאי" מהאתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב.

הבהרה (24/4):

הבקשה להפסיק את פרסום הבלוג ולמחוק כל תמונה או מידע שהועבר לאתר על ידי מאי גולן הגיעה בצורה חד משמעית וברורה מצידה של מאי גולן עצמה, זו איננה יוזמה של האתר הקהילתי והנהלת האתר רק יכולה להביע את צערה על כך.

האתר הקהילתי מודה למאי על שיתוף הפעולה בקידום המודעות הארצית לבעיה הקשה של המסתננים בדרום תל אביב, מעריך את מאבקה בתופעה המסוכנת ומאחל לה בהצלחה בכל דרך שתבחר.

האתר הוקם ונועד לשרת את כלל אוכלוסיית תושבי דרום תל אביב על מנת להגביר את החשיפה התקשורתית של המתרחש בשכונות דרום תל אביב בכלי התקשורת. פעילות האתר הינה למען הקהילה ולא לטובתו האישית של אף אדם. אין בכוונת מישהו מהנהלת האתר להתמודד או לרוץ כמועמד בפלטפורמה פוליטית לאן שהוא ואו מתי שהוא, כל הטוען אחרת חוטא לאמת ומשקר במצח נחושה ככל הנראה על מנת לקדם אינטרסים או אג’נדות כאלה ואחרות שלו או של מקורביו.

מרביתם המוחלט של התכנים השוטפים באתר, המידע והתמונות תועדו על ידי צוות האתר באופן אישי ועצמאי וללא סיוע של אדם כלשהו. האתר הקהילתי פועל בהתנדבות מלאה וללא כוונת רווח, העלויות הכרוכות בהקמתו, תפעולו ושיווקו הן על חשבון מנהל ומקים האתר בלבד.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (11 הצבעות, ציון ממוצע: 4.36 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (7)

 1. גלית 23/04/2013 להגיב
  לא ברור ולא מובן מדוע מאי גולן צריכה להקים אתר פרטי משלה ? ומדוע בקשה זאת מכם ? והרי היא קיבלה מכם באתר הקהילתי במה נהדרת ופרסום נהדר. ובזכות הפרסום של הבלוגים שלה מידי שבוע באתר שלכם החשוב היא גם נחשפה להכרה תקשורתית רחבה והעלתה גם את הבעיה של המסתננים על סדר היום. פשוט חבל...
 2. יוקו 23/04/2013 להגיב
  מאי היקרה, אני מקווה שתשקלי מחדש את המהלך. אני פשוט לא חושבת שזה שתנהלי גם אתר משלך ותפרסמי גם שם את היומן שלך יפריע/יתערב באיזושהי דרך עם הפרסום שלו באתר כאן. ההפך הוא הנכון, זאת רק עוד דרך לפרסם את מה שאת כותבת לתפוצה כמה שיותר רחבה. פשוט תצרפי כל פעם קישור לאתר שלך, לא נראה לי שמישהו יתנגד לכך. רק דעתי האישית כמובן...
 3. משה 23/04/2013 להגיב
  ברגע שמאי גולן נכנסה לפוליטיקה ורצה ברשימה של הימין הקיצוני "עוצמה לישראל" היא עשתה נזק אדיר לשכונות דרום תל אביב. הבעיה של המסתננים היא בעיה כלל ארצית ומסוכנת מאד ואין כאן ולא צריך להיות שום קשר פוליטי. מאז שמאי הפכה להיות פעילה מפלגתית היא איבדה המון מהלגיטימיות שלה לייצג נאמנה את תושבי דרום העיר. אם למאי כוונות פוליטיות כאלה ואחרות אז הקמת האתר האישי שלה רק חשפה אותן ולכן גם לא ראוי שהבלוג האישי שלה יוצג באתר של דרום תל אביב.
  • אהרון 23/04/2013 להגיב
   ומי שם אותך לקבוע שעוצמה לישראל קיצונית? הם היחידם שלא פחדו לומר לא לקבלת המסתננים בדרום ת"א במקום הגמגומים של מפלגות ה"ימין".
 4. חיימיקו 23/04/2013 להגיב
  מאי את יכולה במקביל לפרסם את הבלוג שלך פעם בשבוע לא מטלה גדולה, מה גם שהבעיות הרבות והנוראיות בזכותך צפו ועלו, לכן מן הראוי עבורך עבורינו, עבור עם ישראל וקיומו אנא המשיכי בשליחות שלך זו שליחות מצווה ופה עבור כל המסכנים שאין להם פה לדבר, וכל המבוגרים המסכנים שאפילו פלאפון אין להם,,,, חישבי שוב ועוד פעם על המבוגרים שאת להם נציגה ופה. תודה.
 5. אהרון 23/04/2013 להגיב
  כולכם צריכים להתבייש בעצמכם אם אתם מאשימים אותה ככה לאחר כל ההכרה שיהא עזרה להביא למחדל של המסתננים,מה שהיא עשתה בחינם לא עשו הרבה שקיבלו כסף לטפל במסתננים,וזכותה ליהיות פעילה פוליטית פה לא צפון קוריאה.
 6. בר 24/04/2013 להגיב
  חברים ולכל מי שהרגיש נפגע /בגידה/ ....לדעתי מאי גולן פתחה את הבלוג שלה עצמאית - פשוט משום שהאתר הנ"ל לבטח כבר לא יכול היה מלהכיל את כל החומרים והעשייה הנהדרת והגדולה שלה למען תושבי שכונתה "הכבושה" ובכלל... אז גם מי שאינו מקושר לרשת חברתית כלשהי יכול לצפות בבלוג ורק לברך ולהבין כמה מלחמות כוח ואנרגיות הבחורה הצעירה הזו משקיעה , ועל כך שאפו....!

פרסם תגובה

MyTama38

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות