אלופה יוצאת – אלופה נכנסת ! מכבי ניצחה 1:0 את ק"ש והלכה לחגוג בכיכר…

אלופה יוצאת – אלופה נכנסת ! מכבי ניצחה 1:0 את ק"ש והלכה לחגוג בכיכר…

מכבי ניצחה הערב את האלופה היוצאת קריית שמונה בתוצאה 1:0 במשחק שנרשם לפרוטוקול בלבד. מול בלומפילד מלא, התנהל משחק חלש של שתי הקבוצות, כמעט ללא מצבים מסוכנים. ערן זהבי כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-88 וקבע את התוצאה.

אם לפני חצי שנה כשסיקרנו את המפגש הראשון בין 2 הקבוצות שהסתיים ב-4:0 צהוב הכותרת היתה עם סימן שאלה, הערב התחלף סימן השאלה בסימן קריאה צהוב בוהק, אך למרות המשחק והניצחון של האלופה הנכנסת על היוצאת, אין ספק שסיפור הערב הן בהחלט חגיגות האליפות בכיכר רבין.

כמאה אלף אוהדים בצהוב גדשו הערב את הכיכר וחגגו עם כוכבי הקבוצה את זכייתה של מכבי באליפות ה-20 שלה.

בכיכר הוקמה מבעוד מועד במה מיוחדת אליה הוזמנו נציגי הקבוצה, השחקנים, הסגל ובני משפחותיהם שהוטסו לארץ במיוחד על ידי הבעלים לכבוד המשחק הערב וחגיגות האליפות.

בארוע עצמו, נשאו דברים מיץ גולדהאר הבעלים, האיש שבזכותו הגיעה הקבוצה לאן שהגיעה השנה, שאמר כי הדרך היתה ארוכה ולא קלה אבל האליפות מגיעה לאוהדים וכי זו היא מכבי האמיתית. גם המאמן האהוב אוסקר גרסיה נשא דברים והודה לבעלים, לצוות ולשחקנים על העונה הנפלאה, גרסיה חתם את דבריו בעברית כשאמר "אני צהוב בלב ואני אשאר תמיד צהוב". שירן ייני, הקפטן הצהוב, הודה גם הוא לחוגגים והבטיח כי הקבוצה תמשיך להיאבק גם בשנים הקרובות על כל התארים ועוד צפויות לאוהדים חגיגות נוספות בעתיד.

אתניקס וליאור נרקיס היו אחראים על החגיגה בצהוב שהחלה לקראת השעה תשע בערב והסתיימה באחת עשרה עם מפגן מרהיב של זיקוקים.

אגב, בשבוע הבא דרבי תל אביבי…

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.20 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

Funzing-F

תגובות אחרונות