הערב (19/5) בדרום תל-אביב סיור של חברי תנועת "ישראל שלי"

הערב (19/5) בדרום תל-אביב סיור של חברי תנועת "ישראל שלי"

במסגרת סדרת הסיורים "ישראל שלי בשטח – סדרת סיורים להכרת החברה הישראלית" יגיעו הערב חברי תנועת ישראל שלי לסיור ומפגש עם תושבי שכונות דרום תל אביב על מנת להכיר מקרוב את בעיית המסתננים והשלכותיה.

הסיור יתקיים הערב, יום ראשון 19/5/13 בשעה 18:30 בדרום תל-אביב, המפגש יהיה בסמוך למטה המשטרה בגינת לוינסקי.

בסיור זה יפגשו חברי התנועה הציונית את תושבי דרום תל-אביב ויבחנו מקרוב את ריכוז המסתננים בשכונות ואת שינויה של פני העיר העברית הראשונה כתוצאה מהמצב.

חברי ישראל שלי מכל רחבי הארץ מוזמנים לקחת חלק בסיור, יחד עם תושבי השכונות ובמיוחד רצויה נוכחותם של חברי התנועה תושבי המקום אשר יוכלו לשתף את שאר החברים בחוויותיהם ממקור ראשון.

רקע על תנועת "ישראל שלי" מתוך אתר ויקיפדיה:

ישראל שלי היא תנועה ישראלית, המגדירה את עצמה כתנועה לעשייה ציונית המשתייכת למחנה הלאומי. התנועה מקיימת פעולות מחאה, פועלת להפצת תכנים פרו ישראליים ומגיבה על התבטאויות נגד מדינת ישראל ונגד חלקים בחברה הישראלית‏. התנועה הוקמה בתחילת שנת 2010 על ידי איילת שקד ונפתלי בנט, וכיום (2012) עומדים בראשה שרה העצני-הכהן ושחר קוטינסקי.

התנועה הוקמה בתחילת שנת 2010 על ידי איילת שקד ונפתלי בנט, שעבדו יחד קודם לכן בלשכתו של בנימין נתניהו בעת שכיהן כיושב ראש האופוזיציה. התנועה משתפת פעולה עם מועצת יש"ע מבחינה לוגיסטית ובתחום ההסברה.

בשנת 2012 פרשה איילת שקד מתפקיד יו"ר התנועה על מנת להצטרף להתארגנות פוליטית עם נפתלי בנט, "ישראלים". ההתארגנות החדשה חברה כעבור זמן קצר למפלגת הבית היהודי.

התנועה עוסקת בפעילות יחסי ציבור והסברה ברשת האינטרנט בכלל וברשתות חברתיות בפרט. לתנועה פעילות רחבה בדפי הפייסבוק שלה שקיימים בשפות עברית, אנגלית, רוסית וערבית. לדף התנועה בעברית בפייסבוק רשומים מעל 90,000 משתמשים, מתוכם כ-60% מתחת לגיל 24, ולדף באנגלית מעל 25 אלף.
התנועה מארגנת גם פעולות מחאה ציבוריות והפגנות כנגד פעילות שלדעתה מהווה ‘דה-לגיטימציה’ למדינת ישראל מצד חוגי שמאל קיצוניים וגורמים בינלאומיים, ואף "טרור שקט", וכן נגד פעילות שנתפשת על ידה כאנטי ציונית, באקדמיה ובמקומות אחרים.

בשנת 2011 החלה התנועה לפתוח סניפים מקומיים ברחבי ישראל, ולה סניפים בחיפה, רעננה, טבריה, באר שבע, מודיעין, ראשון לציון, וגבעת שמואל.
התנועה ניהלה קמפיין ציבורי לשינוי אופי תחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל בטענה שהתחנה נשלטת על ידי אנשי שמאל, אינה מתייצבת לימין חיילי צה"ל בעת מלחמה ומשמשת כבמה לחמאס, לאנשי שמאל הפועלים נגד חיילי צה"ל, לאנרכיסטים ולגורמים רדיקליים אחרים.

ב-29 ביולי 2011 הודיעה התנועה על תמיכתה במחאת האוהלים אך הסתייגה מכך שבין ראשי המחאה נמצאים סרבני גיוס וכאלה שהוגדרו על ידה כאנשי שמאל פוסט-ציונים היוצאים בגלוי נגד חיילי צה"ל‏[10]. ב-3 באוגוסט השתתפו פעילי התנועה בהפגנה של כמה מאות פעילים, שהתקיימה ליד המאהל בשדרות רוטשילד יחד עם תנועות אם תרצו, בני עקיבא ופעילי ימין שקראו להורדת יוקר המחייה תוך שהם מביעים תמיכה בבנימין נתניהו ובחוק הוד"לים. ב-1 בספטמבר חשפה התנועה בכלי התקשורת שדפני ליף חתמה בשנת 2002 על "מכתב השמיניסטים" שהודיעו על סירובם "להיות חיילים של הכיבוש".

החל משנת 2011, עם עליית מספר המסתננים ומהגרי העבודה לארץ, עוסקת התנועה בהגברת המודעות הציבורית לתופעה וקיימה הפגנה עם ועד תושבי דרום תל אביב מול מצודת זאב, בדרישה מהממשלה לשים סוף לזרם המסתננים‏.

התנועה מקדמת את תוכניתו של נפתלי בנט להחלת הריבונות הישראלית על שטחי C ביהודה ושומרון, והפיכת כחמישים אלף פלסטינים הגרים בהם לאזרחי ישראל.

לפי אתר התנועה באינטרנט, העקרונות והיעדים של התנועה הם:

שמירה על צביון מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, והתנגדות לתפיסה שעליה להפוך ל’מדינת כל אזרחיה’.
חיזוק של אזרחים ערבים הרוצים בטובת ישראל, תוך כדי נחישות אל מול "גיס חמישי" והחלת חובת גיוס על הציבור הערבי‏.
תגבור לימוד ערכי ציונות ויהדות במערכת החינוך.
התנגדות ל"התערבות-יתר" מצד מערכת המשפט (ובמיוחד בית המשפט העליון) בקביעת צביונה של המדינה.
הגנה על חיילי צה"ל מפני תביעות משפטיות בינלאומיות, אשר יוזמות לדבריה תנועות שמאל‏.
שאיפה לכלכלה חופשית לצד רגישות חברתית.
הסברה בינלאומית – שיפור מעמדה הבינלאומי של ישראל על ידי הדגשת עובדות כמו היותה של ישראל "אי של דמוקרטיה" ושייכותה של ארץ ישראל לעם היהודי.

לדף הפייסבוק של "ישראל שלי" - לחצו כאן.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.80 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. בר 19/05/2013 להגיב
    וכי מה הועילו חכמים בתקנתם ?! יופי טופי...עוד שר נכבד שהוא...ועוד נציג כלשהו...ועוד חבר כנסת שהוא...ועוד חבורות מבקרים , של שוטרים/ או קצינים/ דודים / ודודות.....סיורים על גבי סיורים ונאדה.... כמה אירוני והפעם -"תנועת ישראל ----" ש ל י "--- אך לתשומת לבכם נכבדיי, "נווה -מסתננים"(שאנן) שבדרומה של העיר כבר מזמן לא----" ש ל נ ו" ---!!!!!!!!! חלם!

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות