חבורת מסתננים תקפה באלימות קשה צמד צעירים שניסו להגן על בחורה ישראלית מתקיפתה מינית

חבורת מסתננים תקפה באלימות קשה צמד צעירים שניסו להגן על בחורה ישראלית מתקיפתה מינית

"ראינו את המוות בעיניים"; שוב מקרה אלימות קשה בו מעורבים מסתננים בלב שכונה בדרום תל אביב.

אמש לקראת חצות תקפה חבורה של 5-6 מסתננים, ככל הנראה אריתראים, צמד צעירים שנזעקו לעזרתה של בחורה ישראלית צעירה בעת שהותקפה מינית על ידי אותה חבורה.

הצעירים תושבי שכונת קריית שלום, הבחינו במתרחש וחשו לעזרתה של הצעירה, על מנת להצילה ממעשה אונס.

בתגובה, השניים הותקפו בחזרה על ידי אותה חבורת מסתננים באלימות קשה מלווה בהטחה של בלוקים עליהם ועל רכבם ונאלצו לבלות את השעות שלאחר מכן בחדר המיון בבית החולים איכילוב.

בתלונה שנמסרה למשטרה נטען כי חמישה עד שישה שוהים בלתי חוקיים מאפריקה תקפו את שני הצעירים הישראלים באמצעות שרשראות ובלוקים וגרמו להם לחתכים בראשם.

כך תיארה לאתר YET מירב, הצעירה שהותקפה, את רגעי האימה: "היא הוסיפה לתאר את הרגעים המבעיתים: "הם קיללו ובעטו בהם במכונית. אחד הצעירים יצא מהרכב כדי לעזור לי, ואז הם התנפלו עליו עם קרשים. צעקתי ‘משטרה, משטרה’, ולא הצלחתי לחייג מרוב שרעדתי. הם לא ויתרו ממש. הם זרקו בלוקים ונתלו על הפגוש של האוטו. כשכל השכנים יצאו, הם נכנסו לחצר ורק אז ברחו".

לדברי מלייב, אחד הצעירים שהותקפו, התוקפים הרימו בלוקים, זרקו אבנים על האוטו, ולרגעים היתה התחושה כי הם הולכים להרוג אותם. למזלם של מלייב וחברו, שכן שהבחין בקטטה האלימה נחלץ לעזרתם. שכנים נוספים שהגיעו למקום הזעיקו כוחות משטרה ובעקבות כך נמלטו התוקפים מהמקום. לאחר טיפול קצר שוחררו המותקפים מבית החולים.

בשלב זה לא ידועה זהות התוקפים ולא בוצע מעצר חשודים.

במידה ויתקבל מידע נוסף נביאו בהמשך.

אחד המותקפים (מדף הפייסבוק של "עם ישראל חי")

המקרה מצטרף למקרה אלימות נוסף שארע בסוף השבוע בדרום תל אביב, שעה שצעיר הותקף ברחוב שדרות הר ציון על ידי חמישה צעירים וכספו נשדד ממנו.

כך דווח באתר משטרת ישראל, מבלי לדווח על זהות התוקפים:

"תושב תל אביב בן 28 הותקף על ידי חמישה חשודים ברחוב שדרות הר ציון שבתל אביב. החשודים שדדו ממנו כסף מזומן ונמלטו מהמקום. הצעיר נפגע באורח קל ולא נזקק לטיפול רפואי. נפתחה חקירה במרחב יפתח".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (14 הצבעות, ציון ממוצע: 3.79 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (13)

 1. נגה 02/06/2013 להגיב
  על הממשלה שיצרה את הבעיה המזעזעת הזאת, לפתור אותה ולאלתר , ולא להתחבא מאחורי הסיסמאות שהממשלה בנתה את הגדר. מה הגדר עוזרת בפועל לדרום ת"א הכבושה ??? על ביבי להתעורר ולהפסיק לגרור רגליים !!!!!!!
 2. אלעד 02/06/2013 להגיב
  כולם להגיש בקשות להוצאת נשק מתוך 100 אחוז תושבים הרבה יקבלו היתר והאפריקאים ישקשקו!
 3. חיים 03/06/2013 להגיב
  לצערי זאת בעייה שכל המושחתים בעליי החנויות והעסקים בדרום תל א ביב לווניסקי וגרורותיה וכל משכירי הדירות ומעבידי האפריקאניים מעגנים את הישארותם ועוזרים להם להתחמק מהחוק ולהתחבא תחת כניפיהם המושחתות בעלי העסקים הראשונים להיכלא ולהיענש ולהיקנס ואיתם כל האפריקאנים נושאי המחלות
 4. גילי 04/06/2013 להגיב
  עליתי לאוטובוס היום לידי התישבה מסתננת. לידה נעמדת חברתה לא מפסיקות לדבר-וואלא יופי. אוטובוס לצפון תל אביב לכיוון בראל ולנברג אזור רמת החייל. אלה שנוסעות לשם-כניראה מנקות אצל הצבונבוניות. בשלב מסוים אמרתי-שקט-דברו באפריקה. אחת מהם המשיכה-מה ומי. ואז 2 צפוניות עוד אומרות לי-סתום את הפה. רציתי להקיא. הרי אצלהם הכול נקי ושם אין ערמות של מסתננים ותקיפות אז הן"נאורות" פשוט פלג מהעם שחיי בסרט ועדיף שיעוף מפה. רק שאצלהם יש כוח ואני בטוח שהן וחבריהם קשורים לעתירה נגד חוק ההסתנות. אמרתי להן"יפות נפש" והן סתמו תפה. אבל זה המצב .אני כול פעם מופתע מחדש כי אני לא קשור לאנשי צפון תל אביב האריסטוקרטים.
  • אריסטוקרט 04/06/2013 להגיב
   תחזור למאורה הגזענית ממנה זחלת החוצה. הדברים שכתבת נגועים בגזענות, מלאים בדיעות קדומות וכמובן באי-דיוקים. אתה לא יודע כלום, לא על מי שנוסע איתך באוטובוס, לא על היעד אליו כל אחד נוסע ובוודאי שלא מה מצבו החוקי. "אנשי צפון תל אביב האריסטוקרטים" מאד שמחים על כך שאתה לא קשור אליהם.
   • שונא טפשים סוריאליסטים כמו אריסטוקרט 01/11/2015 להגיב
    אריסוטקרט מאחל לך ולאנשי צפון ת''א לקחת את הסודנים לבית שלהם או לבית של הבת שלך שיעשו עלייה אונס קבוצתי תוך כדי שהיא מתעלפת כל כמה דקות מהכאבים , חתיכת אדיוט סוריאליסטי.
 5. אביגדור כוכבי 04/06/2013 להגיב
  כתבתי תגובה לווינט סמולנט,מדוע הסירו מהר תכתבה והתעסקו ללא הרף בנושא הטורקי. כרגיל סמולנט סיננו אותי.אותם מעניין הכל רק לא מה שנוגע לאזרחים האומללים בדרום ת"א. יש להקים משטרה קהילתית מבלי להתחשב ממשלת סדום המורכבת מהתושבים המנוכרים של צ.ת"א .
 6. גילי 07/06/2013 להגיב
  מה לא מדויק במה שכתבתי מר "אריסטוקרט" עלוב - הן נסעו לצפון תל אביב כדי לעבוד שם בהיטק? כנראה שכן לדעתך. לא יכול להיות שדרום תל אביב היא הפקר. שכל שבוע נאנסת פיליפינית, שאנשים מפחדים לצאת מהבתים פן ישדדו אותם. מקומם לא פה. בגלל אנשים כמוך - הם יhשארו פה - ואין להם שום כוונה לעזוב. מה לדעתך יהיה עם הילדים שלהם שגדלים בעוני - יש כבר תוצאות בצרפת ואירופה. אזורי עוני ופשע. לך ולחבריך העלובים שלרוב באים מצפון תל אביב קל להרגיש "בעדם" ותומכי זכויות. לא מעניינת אותך אותה אישה בת 83 שנאנסה. זה לא קורה מהבית היפה שלך ברמת אביב או רמת השרון ורק כשזה יקרה תבין איזה מטומטם אתה.
 7. איציק לוי 31/10/2015 להגיב
  שמי איציק לוי מאמן אגרוף תאילנדי וקרב מגע ואנחנו עברנו לגור בשכונת שפירא .. לפני חודש פתחתי קבוצות חדשות לילדים ומבוגרים בבית ספר שורשים זאת בנוסף לאימונים שאני מעביר בשוהם ומודיעין .. מי שרוצה ללמוד להגן על עצמו מוזמן לצור איתי קשר 0584220206
 8. יואל 31/10/2015 להגיב
  זה מה שקורה הששלטון בגץ וארגוני השמאל שולטים בדמוקרטיה
 9. דנה 01/11/2015 להגיב
  נמאס כבר!! מתי לעזזל נוכל לחיות בשלום ובבטחה במדינה שלנו? נמאס מהמסתננים נמאס מהערבים נמאס מהשמאל... נמאס כבר
 10. AMOS 02/11/2015 להגיב
  ביבי ראש ממשלתנו !!ראה מה עושים המחבלים שהסתננו למדינה!! !! ממדינת חוק הפכנו למדינת הפקר!! "בזכות" השמאלים יפה הנפש !!! ביבי תעיף אותם מהמדינה בושה לאינטלגנציה שלך !! תעיף אותם די די !! מה עוד צריך לקרות כדי שתבין??? .צפצף על כולם ותעיף אותם בטענה אמתית שהם סכנה למדינה ולאזרחיה !!!!! אנחנו האזרחים ניקח את החוק לידיים !!מבטיח לך שהם יטוסו לבד !!!!!
 11. מירב 14/04/2018 להגיב
  קילומטרים של סלאם מחולקות לאורך ולרוחב לא ראויות למגורי אנוש סלאם לורדים רודפי בצע לטאות שלא מתקנים כלום תברואתיות לקויה וחולדות ענק שוות ערך לאנשים שגרים אחד על השני במחולקות האלה שיצרו מופרעות סביבתית קשה מחוסרי דיור ישראלים שלא מסוגלים לשלם את המחירים המופקעים שנוצרו מפיצוץ האוכלוסין הלא מבוקר הזה של צחנת אימים .אז לנו אין שום אירגון הומניטארי שיגן אלינו ואותנו אף אחד לא מזמין לגור איתו אנחנו סביר נישאר ברחוב פה לנו לא מציעים 3500 דולר ללכת מפה אותנו יכניסו לאיזה מתקן כליאה של איזה עמותה או של העיריה שנבין שאנחנו חיים במדינת עולם שלישי דרום תל אביב מסקנה מי שנגד הגירוש יש לו איפה לגור ,יש לו עבדים בעסק שלו ,יש לו שוהים שמשלמים כול מחיר בנכסים שלו .ולי מה נשאר פה......

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות