נעצר מסתנן שביצע מעשה מגונה בילדה בת 7 בתל-אביב; המשטרה כהרגלה מצנזרת מידע מהציבור

נעצר מסתנן שביצע מעשה מגונה בילדה בת 7 בתל-אביב; המשטרה כהרגלה מצנזרת מידע מהציבור

מסתנן מסודן בן 26 נעצר אמש (שלישי) על ידי המשטרה בחשד שביצע מעשה מגונה בילדה בת 7 המתגוררת בדרום העיר.

אתמול התלוננה במשטרת תחנת שכונות תושבת תל אביב וטענה כי בתה סיפרה לה שהאיש, המתגורר בשכנות להן, חשף בפניה מספר פעמים את איבר מינו ונגע במקומות אינטימיים בגופה.

בעקבות התלונה נעצר החשוד והבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט השלום בתל אביב.

מקרה זה מתווסף לגל דיווחים של הימים האחרונים על תקיפות מיניות בהן מעורבים מסתננים ברחבי הארץ, לפני כשבוע דווח על מקרה אונס של אישה ביבנה על ידי מסתנן בעת שניקתה ‘דירה לדוגמא’ בבניין מגורים שבפרויקט בבניה, בנוסף דווח לאחרונה כי במקרה נוסף כלא מסתנן עובדת ישראלית בתא קירור במלון באילת ותקף אותה מינית, למזלה היא הצליחה להתחמק מניסיון האונס.

בתחילת השבוע עצרה המשטרה מסתנן נוסף בן 28 בחשד כי ביצע מעשה מגונה בנערה בת 17 העובדת עמו בבית קפה בשרון. על פי החשד, הצעיר חיבק את הנערה ונישק אותה, וזאת בניגוד לרצונה.

אגב, באתר משטרת ישראל מדווח האירוע של תקיפתה המינית של הילדה כאירוע שבוצע על ידי "תושב תל אביב", לא מצויין כי מדובר בשוהה בלתי חוקי, מסתנן או אפילו ‘נתין זר’ כפי שבעבר נהגה המשטרה לכנות את מהגרי העבודה הלא חוקיים…

האם שוב מדובר בניסיון של המשטרה לצנזר מידע מהציבור או "להרגיע את השטח" ?

הדיווח באתר משטרת ישראל. מי יודע ש-"תושב תל אביב" הוא שוהה בלתי חוקי מאפריקה ?

יש לציין כי כבר בעבר ערך האתר הקהילתי כתבת תחקיר בלעדית ומקיפה שאף זכתה לחשיפה בערוץ 10 ובה הוכח כי קיים חשש שמשטרת ישראל מצנזרת בכוונה מידע מהציבור בכל הקשור למעורבותם של מסתננים בפשיעה.

לאור כך, קורא בזאת האתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב ליועץ המשפטי לממשלה, למבקר המדינה ולחברי הכנסת והשרים, לחוקק בהקדם תקנות קשיחות שיסדירו אחת ולתמיד את חובת הדיווח על מקרים בהם מעורבים שוהים בלתי חוקיים בפשיעה, מן הראוי שהציבור בישראל יקבל את המידע המלא כפי שהוא ללא צנזור כלשהו.

כשמדובר בשוהים בלתי חוקיים, ללא אישור שהייה ושאינם אזרחים חוקיים של המדינה שביצעו פשע (ללא קשר למוצאם – אפריקאים/פלסטינאים/אירופאים וכו’), יש להקפיד על חשיפת זהותם המלאה במסגרת הדיווחים וזאת מן הטעם שיש לחשיפה זו עניין לציבור שכן מדובר בסוגיה שבמחלוקת וללא חשיפת המידע כל קבלת החלטה בעניין המשך שהייתם בארץ ואו הטיפול בהם תתבסס על סמך נתונים מוטים ולא אמינים ותחטא לאמת.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. אוראל 10/07/2013 להגיב
    אני בטוחה שיש הוראה לא לדווח על מקרי פשע של המסתננים ,הוראה שמתבצעת באופן מאד ברור מאז ההפגנה האחרונה והכתבות שהראו את צביעותם של המתנדבים "למען פליטים". בתור תושבת שפירא ,אני ממשיכה לשמוע ולראות את הסירנות שבאות לטפל בעניינם ,אבל פתאום לא כתוב על זה כלום . לא "נתין זר" ,לא "פליט" , אפילו לא תושב .כלום . כאילו האזור שקט ורגוע .ואיך זה יכול להיות אם אני רואה ושומעת את האמבולנסים והמשטרה כל הזמן?

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

Funzing-F1

תגובות אחרונות