ראשוני: תושב קריית שלום הותקף באלימות על ידי מסתננים במהלך ניסיון שוד

בעוד שבכנסת ישראל יש המנסים לטרפד את חוק ההסתננות החדש ובמסגרתו את הקמת מתקן השהייה הפתוח בדרום. הערב בקריית שלום, המציאות מכה בפנים תרתי משמע, שוב אנו עדים לתקיפה אלימה של תושב השכונה בידי קבוצת מסתננים.

איציק כהן, תושב קריית שלום הותקף באלימות בעת ניסיון שוד בשעה שעבר הערב בחורשה הצמודה לקאנטרי גורן בלב השכונה.

מהמידע שבידנו עולה כי לקראת השעה 6 בערב, הוא יצא מביתו ברחוב הקלעים בקריית שלום בדרכו לבקר חבר.

בעת שעבר בשביל הולכי הרגל בחורשה הצמודה לקאנטרי גורן, קפצו עליו 2 מסתננים ככל הנראה סודנים ודרשו כסף, כשאמר להם שאין עליו סכום כסף כלשהו הם הפילו אותו לרצפה תוך שימוש באלימות קשה ובעיטות ואגרופים.

בשלב זה אחד מהם המשיך להכות אותו באגרופים בפניו בעת שהאחר מחטט בכיסיו. לאחר כמה דקות שראו שאין באמתחתו סכום כסף כלשהו פנה אחד התוקפים להביא לבנה כדי לפגוע בראשו של המותקף.

ברגעים אלה הצליח איציק לברוח מהתוקף השני ונמלט לביתו. משם הוא הועבר עם בני המשפחה לתחנת המשטרה למסור תלונה. בתחנת המשטרה לקחו פרטים ודרשו שייגש מיד לטיפול רפואי שכן הוא דימם בפניו.

הובטח לו כי חוקר משטרתי יגיע לבית החולים איכילוב וייגבה ממנו פרטים. לדברי המשפחה חוקר לא הגיע לבית החולים, הוא שוחרר לאחר חצות כשהוא חבוש בפניו ולאחר טיפול רפואי. מאז הוא שורה בטראומה ולא מש מביתו.

מקום התקיפה
ראוי לציין שזו לא הפעם הראשונה שתושבים מותקפים באותו המקום, לפי מספר חודשים דיווחנו על חייל תושב השכונה שהוכה בידי קבוצת מסתננים בליל שישי שעה ששב לביתו.

מסתבר שהתחושה של תושבי דרום העיר בשבועות האחרונים כי הביטחון האישי חוזר להם בעקבות הוראת השר לביטחון פנים להגביר היערכות כוחות המשטרה בשטח, עלולה להטעות ולגרום להם להיכנס לשאננות.

אמנם קיימת בשטח ההרגשה שיש יותר כוחות משטרה ומג"ב שאמורים לשמור על הסדר והביטחון, אולם מקרה כמו של הערב מחזיר שוב לכולם את תחושת חוסר הביטחון האישי.

למרות הצער שבדבר, ולאור מקרי העבר, אנו ממליצים לתושבים להימנע מלעבור לבדם בשעות החשיכה בחורשה הצמודה לקאנטרי.

במידה ויהיה מידע נוסף על האירוע הערב, נדאג לפרסמו.

המותקף לפני קבלת טיפול רפואי (מתוך הפייסבוק)
Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן