נתניהו מבטיח לתושבי דרום ת"א: אטפל בבעיית המסתננים

ראש הממשלה הבטיח בפגישתו עם ראשי וועד הפעולה של שכונות דרום העיר תל אביב כי הוא מתכוון לאחד משרדים תחת חסותו האישית ולטפל בבעיית המסתננים בשכונות דרום תל-אביב.

בפגישה אשר התקיימה אמש (יום ג') בין ראש הממשלה, בנימין נתניהו לבין ראשי ועד הפעולה של שכונות דרום העיר תל אביב התחייב ראש הממשלה בפני התושבים לפעול בצורה המהירה ביותר על מנת לשפר את חייהם של תושבי שכונות הדרום. 

במסגרת הפגישה האישית נמסר לראש הממשלה מכתב ובו דרשו ממנו תושבי השכונות לקחת אחריות ולטפל בבעיות הקשות שהופכות את חייהם לבלתי נסבלים. התושבים הסבירו לראש הממשלה עד כמה המצב חמור והוא מצידו התחייב לטפל בבעיה באופן מיידי. במסגרת השיחה התחייב רוה"מ לקדם החקיקה להטלת קנסות כבדים ומאסר ממושך על העסקת מסתננים והשכרת דירות, כהצעת ח"כ אופיר אקוניס. נושא נוסף עליו דובר היה נושא הגבול הפרוץ בדרום המדינה, נתניהו הציג בפני הנוכחים את קצב התקדמות העבודות במקום והבטיח לסגור את הגבול הפרוץ באופן מיידי וזאת אף לפני סיום פרוייקט גדר הביטחון.
כמו כן, עלה לדיון נושא השיטור בשכונות וגם כאן התקבלה החלטה כי יורחב היקף השוטרים ברחבי השכונות על מנת למנוע פשיעה ולהבטיח לתושבים אפשרות של חיים נורמליים. בין היתר, דובר בשיחה גם על הגדלת מתקני השהייה וזאת על מנת שיוכלו להכיל מספר גדול יותר של מסתננים כתחליף לפתרון הקיים בו היו מעבירים אותם אל שכונות דרום ת"א.

ראש הממשלה חזר והדגיש מספר פעמים במהלך כל השיחה את החלטתו כי יש לאחד מספר משרדים המטפלים בנושא וזאת על מנת ליצור גוף אחד שיהיה אחראי בלעדי לטיפול בבעיה.

כולנו תקווה כי הפעם אכן נראה שינוי במדיניות וניווכח בשטח כי מטרות הפגישה הושגו…

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן