ח”כ דנון ביוזמה על רקע מקרה האונס של אישה על ידי מסתנן: “מבצע יזום למעצר של כל מסתנן שעבר עבירה פלילית”

בעיית המסתננים מחמירה בכל יום שעובר | מקרה האונס האחרון הוא אחד ממקרים רבים | ח”כ דנון לשר לביטחון פנים: “כל מסתנן עבריין הוא פצצת זמן חופשית ברחובות ישראל- מבצע חירום מיידי למעצר של אלפי מסתננים”

יו”ר השדולה לטיפול בבעיית המסתננים, ח”כ דני דנון, פנה לשר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ’, ביוזמה למעצר של כל המסתננים שעברו עבירה פלילית: “כל מסתנן שעבר עבירה פלילית מכל סוג שהיא ייכלא בתא מאסר עד לגירושו מישראל – חייבים להבהיר שהפשע לא משתלם”, אמר דנון.

לדבריו, באמצעות היוזמה הפשיעה בקרב המסתננים תצנח, וכל אלו שמסכנים את החברה באופן מיידי יורדו מהרחובות.

מהות היוזמה, אשר הועברה לשר לביטחון פנים, קובעת כי יש לצאת במבצע יזום רחב היקף של יחידת “עוז” ומשטרת ישראל ברחבי הארץ, ולעצור כל מסתנן שהיה מעורב בעבירה פלילית בשנה האחרונה.

אותם עצורים יועברו למאסר ללא אפשרות שחרור עד לגירושם מהארץ או עזיבה מרצון: “גניבה, הפרת סדר, אלימות, אונס ואף רצח, הן כולן תופעות הקיימות בקרב אוכלוסיית המסתננים. עד לסיום תהליכי הגירוש של כל המסתננים הבלתי חוקיים יש לעצור את המעורבים בעבירה פלילית ולא לשחררם לרחובות”, אמר דנון והוסיף: “מסתננים עבריינים הם פצצות זמן אשר מסתובבות באופן חופשי ברחבי ישראל- לעצור אותם לפני שיהיה מאוחר מדי”.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.