רשות האוכלוסין וההגירה מפרסמת נתוני כניסת מסתננים לחודש ספטמבר 2012; בתוך כך, מסתבר כי לא רק תושבי דרום תל אביב ממתינים ל-15/10

בחודש ספטמבר 2012 נכנסו לישראל 122 מסתננים בלבד. נראה כי מגמת הירידה בכמויות המסתננים נמשכת והשלמת הגדר מצליחה להוריד את מינון המסתננים מגבולה הדרומי של ישראל.

מתחילת השנה נכנסו 10,175 מסתננים, אשר 6,375 מתוכם אריתראים, 3,597 סודנים, והיתר ממדינות אחרות.

83% מהמסתננים הם גברים והיתר נשים.

בחודש שעבר (אוגוסט)  נכנסו לישראל 200 מסתננים.

כך נמסר מרשות האוכלוסין וההגירה.

מסתבר כי לא רק תושבי דרום תל אביב ממתינים ל-15/10

בתוך כך, קיימת בקרב תושבי דרום תל אביב צפייה לתאריך ה-15/10 בו קבע השר אלי ישי (כפי שדיווחנו באתר) כי מסתננים מסודן שלא עזבו את ישראל עד לתאריך זה יועברו למחנה אוהלים בנגב להחזקה במעצר עד לגירושם. 

לאתרנו נודע בימים האחרונים כי משיחות של פעילי ותושבי שכונות דרום העיר עם חבר המועצה דב חנין, עולה ההערכה כי מלבד מתושבי דרום תל אביב, יש מי שממתין למהלך של השר ישי אולם מתוך כוונות אחרות.

נראה כי קיימת החלטה בקרב קבוצות שונות לצלם ולהעביר בתקשורת 'תמונות חמלה' מעיר האוהלים (לכשתהיה מאוכלסת) וזאת במגמה להפעיל לחץ ציבורי באמצעות כלי התקשורת על ממשלת ישראל על מנת שתעצור את ההחלטה ותמנע את אכלוס עיר האוהלים.

אם כן , המועד המתקרב של ה-15/10 הטומן בחובו תקוות של תושבי דרום העיר לא יסתמן ככל הנראה עתה כמילה האחרונה בהתנצחות הבלתי פוסקת בין השר ישי ובין ארגוני השמאל הקיצוני.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן