מייל יוצא דופן שהתקבל אמש במערכת האתר: "וידוי למען תושבי דרום תל אביב בעקבות האונס המחריד"

אמש (שני) בצהרי היום לאחר הדיווחים שפורסמו בכלי התקשרות בעקבות מעשה האונס המחריד של קשישה בידי מסתנן אשר ארע בשכונת נווה שאנן, התקבל במערכת האתר הקהילתי מייל יוצא דופן.

תחת הנושא "וידוי למען תושבי דרום תל אביב בעקבות האונס המחריד" כתב למערכת בחור צעיר שאת שמו המלא נשאיר חסוי במערכת, את הדברים הבאים:

"שלום רב,

שמי ישראל (שם בדוי). שם המשפחה לא משנה. ואבקש לא לפרסם את כתובת המייל שלי. אם אחשף אז רוב הסיכויים שחבריי יחרימו אותי, כי מסתבר שהם לא כל כך בעד "חופש ביטוי" כפי שהם אוהבים לצייר את עצמם.

שנים ישבתי והסתכלתי על מה שקורה עם המסתננים, ואף תמכתי בהצעה להטמיע אותם בחברה הישראלית. יתרה מכך, לרגע האמנתי שכולם גזעניים כלפיהם. ככה התקשורת הביאה אותי לחשוב, ככה ארגוני "זכויות האדם", שהייתי פעיל בחלק מהם, הוליכו אותי שולל.

התקשורת שטפה לי את המוח עם "פליטים" ו"גזענות" והתעלמה בצורה גסה מסבלם של תושבי תל אביב, אילת, אשקלון ואשדוד – או בעגת האליטות – הפריפריה.

רוצים עצה שלי ? רוצים שיתחילו להקשיב לכם ? לנו ? תתחילו לשחק לפי כללי המשחק שלהם. בלי עוד להצטדק. בלי להתמסכן.

תחסמו את הכניסות לאוטובוסים בתחנה המרכזית החדשה. תשתקו את תל-אביב.
תשתקו את איילון. תשתקו את קניון רמת אביב. את הכניסות לירושלים. תשתקו את מערכות העיתונים. תסתערו על משרדי ארגוני זכויות האדם שזרקו את זכויות האדם של אזרחי ישראל לכלבים.
אל תשחקו בשכונה… גם ככה לתקשורת ולמשטרה לא אכפת מהשכונות. רוצים שיקשיבו לכם ? תתחילו לשחק את המשחק במגרש שלהם, אותם אלו שסימאו אנשים כמוני מהתופעה ההולכת וגוברת.

ליבי איתכם,
חזק ואמץ, ומקווה שהמצב ישתפר,

ישראל (שם בדוי)"

הנהלת האתר הקהילתי החליטה לפרסם פניה יוצאת דופן זו מתוך הנחה שכותב הפניה רצה להעביר באמצעותה מסר אמיתי וכנה לציבור הגולשים ולתושבי השכונות.

ויכוח בין פעילת שמאל לתושבי השכונה בהפגנה בגינת לוינסקי (ארכיון)
Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן