חשיפה בלעדית: לוחם בצה"ל הותקף ונשדד לפנות בוקר בקריית שלום על ידי 7 מסתננים

חייל לוחם ביחידה מיוחדת בצה"ל תושב שכונת קריית שלום שהיה בדרכו הביתה ממסיבת חברים בקיבוץ גלויות, הותקף היום (שבת) לפנות בוקר ע"י חבורה של 7 מסתננים שהכו אותו ושדדו ממנו את מכשיר האייפון.

סמוך לשעה 3 לפנות בוקר, חזר החייל, לוחם בתותחנים, ממסיבה שנערכה בביתו של חבר ברחוב קיבוץ גלויות. הצעיר ניסה לקצר את דרכו חזרה אל ביתו שבקריית שלום וחצה את החורשה הצמודה לקאנטרי גורן-גולדשטיין שבשכונה.

תוך כדי המעבר בחורשה הוא הותקף על ידי 7 מסתננים אשר קפצו עליו והכו אותו מכות נמרצות כדי שימסור להם את האייפון שהיה בכיסו.

בתחילה הצעיר ניסה להתנגד אולם משהבין כי נשקפת סכנה לחייו הוא מסר להם את האייפון ונס מהמקום חזרה לבית החברים.

הצעיר המותקף לא פנה למשטרה ולא דיווח על המקרה לגורמים הצה"ליים מכיוון שכבר לפני כשנה וחצי הוא הותקף על ידי מסתננים באופן דומה בסמוך למקום והמשטרה אותה הוא הזעיק לא עשתה דבר.

מכיוון שמדובר בחייל בשרות סדיר, אין באפשרותנו לראיין אותו או לחשוף את זהותו בכל צורה שהיא. פרטיו המלאים שמורים במערכת. הארוע אף הופץ ברשת החברתית.

ראוי לציין כי המקרה הנ"ל מצטרף למקרה נוסף שארע השבוע בקריית שלום בשעה שקבוצה של מסתננים תקפו מספר תושבות ושדדו מהן מכשיר אייפון בלב השכונה. הנשדדות הגישו על המקרה תלונה במשטרה אך עד כה לא נמסר על מעצר חשודים.

אנו ממליצים לתושבי השכונות לפקוח עיניים ולהימנע ככל הניתן מהליכה לבד בחורשות או במקומות חשוכים בייחוד בשעות הלילה.

החורשה בה הותקף הצעיר (google street view)
Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן