"אנחנו נלחמים על הבית שלנו ! על הבית היהודי של כולנו !"

בשבוע שעבר נערכה ברחבת הסינמטק הפגנת הארגונים הציוניים בעם ישראל במחאה על מעורבותם של ארגוני שמאל והקרן החדשה במאבק המסתננים וכנגד החוק אותו העבירה ממשלת ישראל. מטעם 'המטה להצלת דרום תל-אביב' נשא דברים עו"ד נבון קצב. 

להלן נאומו המלא כפי שהובא בעצרת.

חברות וחברים , אחיות ואחים לדרך, להיות פה יחד אתכם הערב , ערב ט"ו בשבט ולראות את מיטב בניו ובנותיו של עם ישראל, מניפים פה בתל אביב העיר העברית הראשונה את דגלי ישראל תכלת לבן עם המגן דוד , זה לומר לכל אותם סייעני מסתננים בעם ישראל : אנחנו כאן כדי לבנות ולנטוע ! אנחנו כאן כדי להישאר ! אנחנו לא מרימים ידיים !  אנחנו לא נרים ידיים ולא ניכנע ! אנחנו ננצח !

אנחנו כאן הערב כי אנחנו נלחמים על הבית שלנו ! על הבית היהודי של כולנו ! זה הבית אותו הקמנו פה בדם יזע ודמעות במלחמות על ארצנו ארץ ישראל לבנות בית לעם היהודי, ולא לבנות בית לעשרות אלפי מסתננים ממדינות עולם שלישי ביבשת אפריקה , כאשר יש עוד מיליוני בני אדם ביבשת זו ובכלל שבוחנים את נחישותה של ישראל ומחכים גם הם להגר לארץ ישראל על מנת לכבוש אותה ולשפר את רמת ואיכות החיים שלהם ולהתעשר .

אנחנו כאן הערב כדי לומר לכם שזה לא יקרה ! שבסוף אנחנו ננצח גם במלחמה הזו שנכפתה עלינו , למרות שחלק מערינו כבר נכבשו ללא שנורתה אף ירייה וזאת באמצעות סיוע חתרני מבית, תוך עשיית שימוש בכלים משפטיים ותקשורתיים, כאשר מדינת ישראל נרדמה לצערנו בשמירה !

אנחנו כאן הערב כדי לומר באופן הברור ביותר לכל אותם סייעני מסתננים בעם ישראל הממומנים במיליוני דולרים כסף זר מגופים ומפרטים שלא נמנים בדיוק על חובבי ציון, ואשר עושים כאמור שימוש בכלים משפטיים ותקשורתיים על מנת לסייע למסתננים לכבוש את ארץ ישראל בדיוק כפי שהם מסייעים לפלשתינים :

עוד לא אבדה תקוותנו , להיות עם חופשי בארצנו ארץ ציון וירושלים !

ארגוני הסיוע למסתננים – ארגוני הסיוע לפלשתינים ו" הפוליטיקה המשפטית"

חברות וחברים , אל תטעו ואל תתבלבלו ,  עשרות אלפי המסתננים שכבשו כבר שכונות וערים ופוגעים בשכבות החלשות ובדל בעם ישראל משמשים רק ככלי הנשק החדש בידיהם של אותם סייעני מסתננים בעם ישראל הפועלים תחת אצטלה של " ארגוני זכויות אדם " ואשר כבר מוכרים לנו מהסיוע שלהם לפלשתינים .

המדובר כאמור באותם הארגונים , באותם הפרצופים , באותם השמות שתראו מסייעים גם למלחמה של הפלשתינים נגד ישראל ונגד חיילי וקציני צה"ל וזאת תוך עשיית דה לגיטימציה למדינת ישראל בארץ ובעולם , באמצעות הפעלת לחץ בינלאומי על ישראל לוויתורים וכניעה והצגתה של ישראל כמדינה גזענית וחשוכה , ובאמצעות  שימוש בכלי נשק משפטיים ותקשורתיים , כאשר המטרה שלהם היא אחת והיא ברורה :  איבוד זהותה היהודי של מדינת ישראל תוך סיוע לכיבוש הערבי פלשתיני וכעת הכיבוש הערבי סודני אריתראי בדרך לשינוי דמוגרפי ולשינוי אלקטורלי של המפה הפוליטית בישראל .

ותחשבו בבקשה כמה מנדטים וכמה קולות זה 100,000 מסתננים שישתקעו פה ויקבלו בסוף ובשעת כושר עם שר/ת פנים מהשמאל גם אזרחות ויצביעו לאותם מפלגות שמאל שמייצגים סייעני המסתננים , ועכשיו תזכרו בכמה קולות ניצח נתניהו את פרס בבחירות והימין עלה לשלטון.

ולשיטה הזו בה פועלים סייעני המסתננים וסייעני הפלשתינים אני קורא " פוליטיקה משפטית " תזכרו את המונח הזה טוב ! המדובר בקידום אידיאולוגיה פוליטית באמצעות שימוש בכלים משפטיים , שכן ברור שקל לעטוף כל דבר באצטלה משפטית. אבל זהו חברים גם סוף הדמוקרטיה. שכן , הדמוקרטיה היא רצון העם ונבחרי העם הם הריבון אשר נבחרים בבחירות דמוקרטיות ויש לכבד זאת .

זה לא מאבק על צבע עור – זה מאבק ערכי ועמוק על ארץ ישראל והבית היהודי

זהו אינו מאבק על צבע עור ! זהו כאמור מאבק מתמשך על ארץ ישראל והבית היהודי , זה מאבק בין שתי תפיסות עולם הקיימות בעם ישראל והמנוגדות בתכלית אחת מהאחרת , מדובר במאבק אידיאולוגי , ערכי ועמוק . אותם סייעני מסתננים רואים בארץ ישראל רק כפיסת נדל"ן , כפיסת קרקע שבנוסף גם כבושה לשיטתם , ולכן מן הטעם הזה גם קל להם לוותר על ארץ ישראל ועל ירושלים , גם קל להם לוותר על יהודה ועל השומרון , גם קל להם לוותר על בקעת הירדן וכעת גם קל להם לוותר גם על חלקים מתל אביב העיר העברית הראשונה לטובת עשרות אלפי מסתננים לא יהודים והכול בחוסר צדק חברתי הזועק לשמיים על חשבון סבלם של השכבות החלשות והדל בעם ישראל  שאבדו את תחושת הביטחון במדינתם.

השימוש בכלים משפטיים – עתירת סייעני המסתננים לבג"ץ

ומן הטעם הזה שמדובר כאמור במאבק אידיאולוגי – פוליטי בין שתי תפיסות עולם , ראוי גם לדעתי שבית המשפט העליון ישמור על אמון הציבור שלצערי כבר נסדק וישלח הביתה את אותם עותרים מארגוני השמאל שעתרו כעת גם נגד התיקון לחוק ההסתננות מתוך מטרה להשאיר את המסתננים בערי ישראל ולהנציח את הכיבוש הערבי החדש בישראל והכל על חשבון השכבות החלשות והדל בעם ישראל .

מבקשים מקלט ? מקלט רק בנגב על גבול ישראל – מצרים

לא נהפוך את ערי ישראל לערי מקלט למסתננים

מי שמבקש מקלט וזכאי לקבלת מקלט ניתן לו מקלט ! אבל לא על חשבון אזרחי המדינה והשכבות החלשות והדל בעם ישראל  ! על מדינת ישראל להקים אתמול לפני היום מחנה מסתננים " פליטים " כמו שעשתה ירדן עם הפליטים הסורים ! וזאת רק במדבר הנגב רק על גבול ישראל מצרים , שהם יעבדו ויפריחו את השממה ובכך יממנו באופן הוגן את השהייה שלהם ואת ההגנה, האוכל והשתייה שישראל תיתן להם במחנה מסתננים " פליטים " אבל בשום פנים ואופן לא יהיה לא בתוך ערי ישראל ובפרט לא בדרום תל אביב שהפכה לבירת המסתננים על חשבון השכבות החלשות , כשאותו  מסתנן מהגר עבודה " פליט "  נהנה פה ממקומות בילוי , פאבים ,  בחורות , ים , דיסקוטקים וכפי שאומרים במקומותינו " תפס פה אמריקה ". אסור לאפשר לאותם מסתננים עברייני גבולות מהגרי עבודה שנכנסו לישראל בניגוד לחוק הכניסה לישראל להתעשר ולהרוויח עשרות אלפי ₪ ללא שישלמו כל מיסים למדינת ישראל ולפתוח חשבונות בנק ולשלוח כסף למדינתם ולמשפחתם המתעשרים שם על חשבון סבלם של בני ישראל .

אדוני ראש הממשלה : אל תירא בנימין – אל תירא ישראל

ולכן, אנחנו חייבים לפנות היום בקריאה למנהיגינו בכנסת ישראל ובראשם ראש הממשלה מר נתניהו , אדוני ראש הממשלה אל תירא בנימין – אל תירא ישראל ! תפעל מיד ובכל הכלים והעוצמה והנחישות על מנת לפרוק מאותם סייעני המסתננים וסייעני הפלשתינים את הנשק החדש הזה שקיבלו , את עשרות אלפי המסתננים מיבשת אפריקה.  שכן הגיעה השעה אם כן שהעם היהודי הציוני ובראשו נבחריו הדמוקרטיים ובראשם ראש הממשלה יתעוררו וייצאו מיד למאבק על הבית היהודי וארץ ישראל ולמען השכבות החלשות ! למען צדק חברתי אמיתי בעם ישראל !

מהגרי העבודה באירופה והסדרה התיעודית " אללה אסלאם " .

מומלץ לכולכם לראות מה קורה היום באירופה ובפרט בעיר מאלמו בשבדיה עם מהגרי העבודה האלה בתחקיר החשוב " אללה אסלאם " ששודר בטלוויזיה אותו עשה העיתונאי צבי יחזקאלי ותבינו !

מילה על גזענות ועל הגזענים האמיתיים בסיפור 

ועוד מילה אחת , הם סייעני המסתננים מדברים על גזענות ואומרים ששר הפנים מר גדעון סער וראש הממשלה מר נתניהו גזענים ושמדינת ישראל היא מדינה גזענית, ואגב הנרטיב התעמולתי האנטי ציוני הזה לא חדש וכבר נמצא בשימוש ידוע אצל שונאי ישראל בעולם ותזכרו את ההצעה שהועלתה באו"ם שהציונות היא גזענות והיה זה חיים הרצוג שקרע אותו במו ידיו מעל בימת האו"ם. אבל האמת היא , שהגזענים בסיפור הזה הם לא תושבי דרום ת"א , הם לא אתם שבאתם הערב לכיכר זו !

הגזענים האמיתים הם כאמור אותם סייעני המסתננים ! שכן זו אינה חוכמה לסייע למסתננים מאפריקה על חשבון השכבות החלשות ולהסית אותם נגד מדינת ישראל וממשלת ישראל כאשר הם מתגוררים רחוק מהמסתננים. אדרבא, בואו תנו דוגמא ותעברו עם נשותיכם וילדיכם משכונות השמנת המרוחקות להתגורר יחד עם המסתננים בבניינים אשר בדרום ת"א , בואו תנו דוגמא וקחו אותם אליכם לשכונות המטופחות והיוקרתיות בהם אתם מתגוררים . גם אתם וגם יודעים היטב שאתם לא תעשו זאת ! כי אינכם מוכנים להתגורר יחד בשכונה עם אותם עשרות אלפי המסתננים מאפריקה שאתם מסייעים להם ! אז לפני שאתם מדברים על גזענות טלו בבקשה קורה מבין עינכם.

מחזק את שר הפנים גדעון סער , יו"ר וועדת הפנים ח"כ מירי רגב , יו"ר השדולה לפינוי המסתננים ח"כ איילת שקד וכל אלה העומדים בחזית המאבק החשוב הזה.

אני מבקש לשלוח מכאן ברכת יישר כוח לכל נבחרי המחנה הלאומי העומדים בחזית המאבק לפינוי המסתננים מארץ ישראל ומהשכונות והערים שנכבשו ובראשם שר הפנים מר גדעון סער מהליכוד ! וח"כ מירי רגב , וח"כ איילת שקד מהבית היהודי ! וכל יתר חברי וחברות הכנסת וארגונים הציוניים וכל יתר הפעילות והפעילים בשטח והשותפים למאבק וכמובן מי שיזמה את ההפגנה הזו תנועת " אם תרצו " .

תמשיכו לפעול בנחישות אך גם ברגישות לפינוי כל המסתננים!  

חג ט"ו בשבט ופסוקים מספר הנביא עמוס 

חברות וחברים ,

אנו נמצאים בחודש שבט והיום כבר ערב ט"ו בשבט, חג זה מסמל את הקשר בין עם ישראל לארץ ישראל. את מצוות הבניה והנטיעה באדמת הארץ הקדושה שלנו.

ואסיים ברשותכם בקריאת שני פסוקים בלבד מתוך פרק ט בספר הנביא עמוס

" וְשַׁבְתִּי, אֶת-שְׁבוּת עַמִּי יִשְׂרָאֵל, וּבָנוּ עָרִים נְשַׁמּוֹת וְיָשָׁבוּ, וְנָטְעוּ כְרָמִים וְשָׁתוּ אֶת-יֵינָם; 

וְעָשׂוּ גַנּוֹת, וְאָכְלוּ אֶת-פְּרִיהֶם. וּנְטַעְתִּים, עַל-אַדְמָתָם; 

וְלֹא יִנָּתְשׁוּ עוֹד, מֵעַל אַדְמָתָם אֲשֶׁר נָתַתִּי לָהֶם אָמַר, השם אֱלֹהֶיךָ. " 

השם עוז לעמו ולמנהיגיו ייתן השם יברך את עמו בשלום. 

עם ישראל חי. 

חג שמח.  

ערב ט"ו בשבט תשע"ד 

נבון.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן