יום קהילה ומשטרה לנפגעי פעולות האיבה בשיתוף יחידות המשטרה השונות

ביוזמת יחידת שחר 101 של משמר הגבול, יצא לדרך יום קהילה ומשטרה לנפגעי פעולות האיבה בשיתוף יחידות המשטרה השונות. "מקווים ששיתוף הפעולה ימשיך"

לוחמי יחידת שחר 101 של משמר הגבול בתל אביב יזמו בתחילת השבוע (ראשון) פעילות לכבוד ארגון נפגעי פעולות האיבה. זוהי הפעם הראשונה שגוף ממשלתי מארגן פעילות למען ארגון זה, בו 10,000 משפחות מכל הארץ.

"בזכות ימים כאלו אנו מרגישים שהמדינה לא שכחה אותנו. אנחנו מרגישים את החיבוק החם של המשטרה" אמר יו"ר הארגון לנפגעי פעולות האיבה, אב שכול, צביקה שחק, בסיומו של בוקר המוקדש למשפחות הארגון. את הבוקר החגיגי פתחה תזמורת המשטרה עם מנגינות שירי ישראל.

בהמשך, במסגרת הפעילות שיזם רפ"ק בנימין אלחוט, סגן מפקד יחידת מג"ב שחר 101 תל אביב יחד עם יחידתו, צפו המשפחות בתצוגות תכלית של חבלן, פרשים וכלבנים של מחוז ת"א. לאחר ההצגות המלהיבות, ילדי המשפחות עלו על אופנועי משטרה ומד"א, הצטלמו על סאגווי משטרתי, כרזו מרכב כבאות, עלו על מכנת התזה והסתובבו בתחנות הדגמה והסברה שהיחידה נרתמה להקים למענם – משטרת התנועה, משק"ית חינוך ואמצעי לחימה של הבילוש.

הפעילות שיזם מג"ב 101 נערכה בשיתוף פעולה מלא עם יחידות משטרתיות. ראשי הארגון ומפקדי יחידת מג"ב 101 ציינו כי זוהי תחילתו של שיתוף פעולה בין היחידה לבין ארגון נפגעי פעולות האיבה בישראל. "היום המעשיר הזה הזכיר לנו כי המשטרה היא למען האזרחים ולמען הקהילה", אמר יו"ר הארגון.

בין משתתפי היום מהיחידה עזר ותרם רבות רס"מ אלברט סבח, הפועל כיד ימינו של רס"ר יחידת מג"ב 101. בעת שירותו במג"ב הגיע לקריאה במועדון האומן בתל אביב בדיוק כאשר מחבל מתאבד התפוצץ במקום. "לאחר הפיגוע עברתי שיקום ארוך. לא יכולתי להמשיך לשרת כלוחם במג"ב. אני חושב שהפעילות היום היא יוצאת דופן. חשוב לתת לאנשים שנפגעו נפשית ופיזית בשל פעילות חבלנית. אני מקווה ששיתוף הפעולה ימשיך עוד שנים רבות".

המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן