מאי גולן תשתף פעולה עם ארנון גלעדי במהלך הבחירות הקרבות למועצת העיר

הפעילה החברתית מאי גולן, מסיעת "העיר העברית" שנוסדה על ידי חבר הכנסת לשעבר מיכאל בן ארי, אולם כשלה ברישום בוועדת הבחירות, הודיעה אמש (א') על כוונתה לשתף פעולה יחד עם חבר המועצה ארנון גלעדי מסיעת הליכוד-ביתנו לקראת הבחירות למועצת העיר תל אביב-יפו.

גולן: "החלטתי להביע את תמיכתי המלאה ברשימת הליכוד-ביתנו למועצת העיר ת"א-יפו. אחרי שנים רבות של לחימה מאסיבית ולא מתפשרת בתופעת המסתננים ובהזנחה המתמשכת ומציאות ההפקר של המקום בו גדלתי, הבנתי שהמלחמה מתוך מועצת העיר צריכה להוביל ישירות אל ממשלת ישראל כולה. אנו כיום במאבק על החיים  לא רק שלנו אלא של הילדים שלנו. אם נאבד את הרוב היהודי במדינת ישראל, השלטון מסביב ישתלט עלינו. אני מאמינה שהאיחוד עם המפלגה שאותה בחר רוב העם לכנסת ישראל ייצר עתיד טוב ובטוח יותר בדרום תל אביב ובעיר כולה".

בשנים האחרונות מקיימת גולן מאבק עיקש בגורמי האכיפה השונים על מנת לשנות את המציאות הקשה שמתמודדים איתה תושבי דרום בעיר בעקבות פלישתם של מאות אלפי מסתננים בלתי חוקיים שנכנסו למדינה באופן בלתי חוקי.

רשימת "הליכוד-ביתנו", בראשות המשנה לראש העיר, ארנון גלעדי,  בירכה על הצטרפותה של מאי גולן והודיעה שתדרוש הקמת ועדת היגוי בראשותה של גולן שתפעל בנושא המסתננים הבלתי חוקיים בדרום ת"א ישירות אל מול הגורמים הרלוונטיים בממשלת ישראל. גלעדי:"אנו שמחים על איחוד הכוחות למען עתיד טוב ובטוח יותר בדרום תל אביב-יפו ובעיר כולה."

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן