מועצת העיר ה-20: נחתם הסכם קואליציוני בין סיעת "תל אביב 1" לסיעות "הגמלאים" ו"תל אביב בטוחה"

הסכם קואליציוני נוסף למועצת העיר ה-20 של תל אביב-יפו נחתם היום (ב') בין סיעת "תל אביב 1" לסיעות "הגמלאים" בראשות נתן וולוך, ו"תל אביב בטוחה" בראשות שלמה מסלאוי. במסגרת ההסכם הוחלט על שיתוף פעולה במגוון נושאים כגון קידום צרכי האוכלוסייה המבוגרת בעיר, בריאות, ביטחון אישי, דרום העיר, עלייה וקליטה ושיפור השירות לאזרח.

הוסכם כי הסיעות תשתלבנה בהנהלת העירייה. נציגי "הגמלאים" ימונו לתפקידים שונים וביניהם יו"ר מועצת העיר, ממונה על תחום הגמלאים, יו"ר ועדת קשרי חוץ, אחראי על תחום הערכות העירייה לשעת חירום, מ"מ יו"ר ועדת מל"ח (הכנת המשק לשעת חירום), ויו"ר הועדה להתייעלות ושיפור השירות העירוני. יו"ר סיעת "תל אביב בטוחה" ימונה ליו"ר ועדת העלייה והקליטה וסגן/מ"מ בכל ועדה שתוקם לקידום שכונות דרום העיר וטיפול בסוגיית הזרים.

הסכם נוסף. קרדיט: באדיבות דוברות עיריית תל אביב יפו

ראש העירייה רון חולדאי מסר כי הוא מברך על ההסכם שנחתם. "חברי שתי הסיעות ואני עובדים יחד שנים רבות לקידומה של העיר, ואני מאמין כי כפי שידענו לשתף פעולה בצורה טובה בעבר נמשיך לעשות זאת גם בעתיד לטובת העיר ותושביה".

שלמה מסלאוי, ראש סיעת "תל אביב בטוחה": "אמשיך לפעול לטובת תושבי דרום העיר ולפתרון בעיית המסתננים, כפי שפעלתי עד היום. אני שמח על שיתוף הפעולה עם סיעת הגמלאים, ובטוח שנצליח להביא הישגים משמעותיים גם לתושבים הוותיקים ברחבי העיר, ולדאוג שתל אביב יפו תהיה בטוחה לכל תושביה".

נתן וולוך, ראש סיעת "הגמלאים": "הצטרפנו לקואליציה העירונית, אני ועמיתי יהודה המאירי, מתוך תחושת אחריות לפיתוחה ושגשוגה של העיר, ומתן תשומת לב מיוחדת לאזרחים הוותיקים, הדגל שבשמו נאבקנו ונבחרנו. לסיעתנו הצטרף יו"ר סיעת תל אביב בטוחה שלמה מסלאוי, והחלטנו לפעול כסיעה אחת גם למען שכונות העיר. אנו מאחלים הצלחה לראש העירייה ולמועצת העיר".

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן