נהלי השכרת אופני תל אופן ביום כיפור 2014

מנויים שנתיים יוכלו לשכור אופניים לפני יום כיפור ולהחזירם בסיומו ללא תשלום נוסף

בהמשך להחלטה שהתקבלה בשנים קודמות, מערכת התל אופן לא תופעל ביום כיפור, לא תתאפשר השכרת  אופניים במהלך היום ולא יועסקו עובדים.

יחד עם זאת, מנויים שנתיים בלבד יוכלו לשכור אופניים לפני כניסת החג בחלון זמנים מוגבל ולהחזירם בצאתו או במהלכו, ללא תשלום נוסף.

מערך התל-אופן, אשר פועל בעיר תל אביב-יפו מעל לשלוש שנים, הוא אמצעי תחבורה ירוק המפחית את העומס, הרעש וזיהום האוויר על הכבישים ואף תורם לאורח חיים בריא ולכושר הגופני. הפרויקט נהיה חלק בלתי נפרד מההוויה של העיר ומספר המנויים נוסק מדי יום, כאשר  היחס בין השכרות למנויים גבוה פי 2 מפרויקטים דומים בעולם.

תל אופן ממליצה למשתמשים ביום כיפור לקשור את האופניים במקום בטוח כאשר הם לא בשימוש ולתרגל נעילה ושחרור בעת לקיחת האופניים. השכרה על ידי מנוי יומי או שבועי תחויב כרגיל  – על השכרה יומית או שבועית שתחל לפני כניסת החג יגבה תשלום מלא. על השוכר מוטלת האחריות לשמור על האופניים ולהחזירם במועד לאחר צאת החג.

להלן לוחות הזמנים:

ערב החג יום ו' 3/10/14

11:00 – 15:00 –  מנויים שנתיים בלבד יוכלו לשכור אופניים במתכונת יום כיפור בחלון זמנים זה בלבד (ללא דמי שימוש) ולהחזירם עד לשעה 00:59 במוצאי החג (5/10).

מנוי שנתי שישכור אופניים לפני מועד זה יחויב  במלוא התשלום בגין השימוש ממועד השכרתם ועד לשעה 20:00 למחרת או מועד החזרתם המאוחר מביניהם (דוגמא: מנויי שנתי ששכר אופניים בתאריך 3/10 בשעה 10:00 והחזירם ביום 4/10 בשעה 22:00 יחויב בגין שימוש של 36 שעות).

14:00 –  יופסק השרות של תל אופן : מוקד לקוחות טלפוני (6070), בקרה ושינוע אופניים, טיפול בתקלות.

15:00-  הפסקת  פעילות המסופים – ממועד זה לא ניתן יהיה לשכור אופניים. ניתן יהיה להחזירם לתחנות ולנעול אותם. (במסופים תוצג הודעה על הפסקת הפעילות עד צאת החג).

יום כיפור 4/10– מהלך החג

במהלך החג המסופים לא יעבדו ולא ניתן יהיה לשכור אופניים. ניתן יהיה ניתן להחזיר אופניים לתחנות ולבצע נעילה.

20:00 – הפעלה מחדש של המסופים, ניתן לשכור אופניים במתכונת רגילה לכל סוגי המנויים

21:00 – הפעלת מערך השרות של תל אופן – מוקד לקוחות טלפוני, בקרה ושינוע אופניים, טיפול בתקלות.

00:59 –  מנויים ששכרו אופניים בערב החג ולא השיבו אותם עד לשעה זו יחויבו בגין דמי השימוש עבור ההשכרה ממועד זה: (מנוי שנתי ששכר אופניים בתאריך 3/10 בשעה 12:00 והחזירם לתחנה בתאריך 5/10 בשעה 01:01 יחויב ב- 5 ₪ , חריגה נוספת בהתאם לטבלת החיוב).

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן