הוענקו דרגות למצטייני מחוז תל אביב של המשטרה

לרגל יום העצמאות ה-68 של מדינת ישראל התקיים טקס הענקת דרגות. מפקד המחוז: "אנו ערוכים לכלל אירועי יום העצמאות"

ביום ראשון בתחילת השבוע נערך טקס הענקת דרגות למצטייני ומצטיינות מחוז תל אביב לרגל יום העצמאות ה-68 של מדינת ישראל.

הטקס נערך במעמד מפקד מחוז תל אביב ניצב משה אדרי, כבוד הרב הראשי של העיר תל אביב הרב ישראל לאו, ראשי ערים, נכבדי הקהילה ונכבדי הדתות השונות, סגל הפיקוד הבכיר של מחוז תל אביב, מפקדי המחוז לדורותיהם, קצינים ושוטרים מצטיינים ובני משפחותיהם.

במהלך הטקס העניק מפקד המחוז דרגות לקצינים ושוטרים מצטיינים שנבחרו לאחר שפעלו במקצועיות, שאפו למצוינות ותרמו תרומה לחיזוקה של משטרת ישראל תוך שהם מהווים דוגמה לחבריהם.

בדבריו ציין מפקד המחוז: "מקבלי הדרגות מייצגים את כלל היחידות במחוז, יחידות השטח השונות ויחידות המטה. נבחרתם לכך בזכות השקעת הזמן והמרץ בעבודה, בייעול תהליכים, באכפתיות בעבודה על חשבון הזמן המשפחתי והאישי. כל אחד ואחת מכם מסמל את המסירות וההזדהות עם יעדי המשטרה והמחוז".

בהמשך דבריו ולרגל יום העצמאות הוסיף מפקד המחוז: ״מדינת ישראל כיום היא מדינה חזקה, פורחת ומתקדמת בכל תחומי העשייה, אשר מחבקת את בניה שנפלו על משמרתה ואנו כמשטרה מצווים להמשיך ולשמור על הדמוקרטיה ועל החוסן הערכי והמוסרי של אזרחי המדינה. אנו עומדים בפתחם של אירועי סדר רבים, שבהם המוני בית ישראל יצאו לחגוג את עצמאות מדינתנו. אנו כמחוז תל אביב, השוטרים, לוחמי משמר הגבול, המפקדים והמתנדבים נהיה בכלל האירועים להבטיח את הביטחון השוטף, הסדר והתנועה על מנת שכל אחד יוכל לחגוג ובסיום ישוב בשלום ובבטחה מאירועים אלו".

המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן