שדרת החדשנות 2017: הפנינג אורבני של אמנות וטכנולוגיה יוצא לדרך

פסטיבל החדשנות DLD  תל אביב יוצא למרחב הציבורי * הצצה לחיבור בין עולמות הטכנולוגיה והאמנות * כניסה חופשית לציבור הרחב

ביום רביעי, 6 בספטמבר, בשעות 18:00-23:00 תיפתח בפני הציבור הרחב זירת מפגש בין עולם האומנות והיצירה לבין הזירה הטכנולוגית מדעית במסגרת פסטיבל החדשנות DLD של עיריית תל אביב-יפו.

"שדרת החדשנות", שתערך לאורך שדרת רוטשילד – מכיכר הבימה ועד כיכר רוטשילד 1, תכלול מגוון רחב של פעילויות, בהן מיצגי אמנות דיגיטלית בשילוב טכנולוגיה חדשנית. תאורה ייחודית תאיר בין מוקדי הפעילות השונים ותיצור רצף ויזואלי נעים המזמין את המשתתפים לנוע לאורך השדרה.

אירוע השוטטות יפגיש את הציבור הרחב עם חוויה של חדשנות, אמנות, תרבות וטכנולוגיה. משחקי מציאות מדומה, מיצגים טכנולוגיים, ומשחקים אינטראקטיביים, מיצגי אמנות דיגיטלית בשילוב טכנולוגיה חדשנית.

בין המיצגים הבולטים:

  • הקרנת סרט על גבי מסך מים של האמן אייל גבר
  • מתחם קישוט לאופניים
  • משחקי מציאות מדומה
  • קיר משאלות דיגיטלי
  • חדר בריחה שנבנה על ידי בני נוער
  • עץ סלפי
  • נגינה המונית על גבי טאבלטים

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי: "תל אביב-יפו היא ליבה הפועם של תעשיית החדשנות והאמנות הישראלית המשגשגת ולא בכדי. העירייה הובילה לאורך השנים מתוך ראייה ארוכת טווח את הכוחות היצירתיים בעיר על מנת להעצים את יתרונה התחרותי כעיר פורצת דרך. בקצה שדרות רוטשילד שבה תתקיים שדרת החדשנות, עומד ביתו של ראש העיר הראשון מאיר דיזנגוף, אשר הוריש אותו לעיר על מנת שישמש כמשכנו הראשון של מוזאון תל אביב לאמנות.

דיזנגוף השכיל להבין שכדי שתל אביב תתכתב עם העולם הגדול, תפקיד העירייה הוא לא רק ליצור תשתיות – אלא גם להניח תשתיות ליצירה. העיר תל אביב-יפו מהווה כיום תשתית אטרקטיבית הן לאמנים והן ליזמים טכנולוגים יצירתיים, וזאת בזכות שילוב מנצח של אוכלוסייה צעירה, אווירה תוססת וסביבה תומכת לצד מגוון ההשקעות העירוניות".

יום רביעי, 6 בספטמבר 2017, בין השעות 18:00 – 23:00 כיכר התרבות > לאורך שדרות רוטשילד > וברחבת רוטשילד 1.

ההשתתפות חופשית.                     

סרטון הקרנה על המים לשימוש חופשי – http://www.eyalgever.com/waterdancer/ (קרדיט צילום, אייל גבר).

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן