בשורה לחיילים בשירות חובה בת"א: 'דיגיתל חיילים'

כרטיס תושב ייחודי לחיילים בסדיר * כניסות חינמיות לבריכות עירוניות * כרטיסים חינם להופעות 

עיריית תל אביב-יפו מוקירה את שירותם הצבאי של חיילי העיר ושמחה להשיק את כרטיס דיגיתל חיילים, המקנה הטבות ייחודיות לתושבי תל אביב-יפו המשרתים בשירות חובה. הכרטיס ישלח בימים הקרובים לתושבי העיר מחזיקי כרטיס "דיגיתֵל" שנרשמו באתר הייעודי.

אחוז המתגייסים בעיר תל אביב-יפו עומד על יותר מ-90% ובמהלך השירות יינתנו לחיילי וחיילות העיר הטבות ייחודיות כמו כניסה להופעות חינם בגני יהושע, הנחות באירועי ספורט המתרחשים בעיר ועוד. ההטבות שניתנו במסגרת כרטיס הדיגיתל חיילים נצברות ואפשריות למימוש עדל סיום מועד השירות הסדיר.

מדובר ביוזמה ראשונה מסוגה בישראל, כרטיס "דיגיתל חיילים", מתבסס על כרטיס התושב "דיגיתֵל" הקיים, אליו נרשמו עד כה כ-160 אלף תושבי תל אביב-יפו. כרטיס התושב "דיגיתֵל" ניתן בחינם לתושבי העיר, מקנה מידע והנחות על אירועי חוצות, מוסדות תרבות, פעילויות ספורט ופנאי, עדכונים אטרקטיביים של הדקה ה- 90 וכן, עדכונים שוטפים על המתרחש בעיר, בהתאם לתחומי העניין, סביבת המגורים ועוד.

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי:

"אחוז המתגייסים בעיר תל אביב-יפו עומד על יותר מ-90% וכמדי שנה תל אביב – יפו היא שיאנית מערך מתגייסי המילואים. לא בועה, לא מפונקים, לא מתעייפים – מתייצבים. חיילי העיר יוצאים להגן באינספור דרכים על מדינת ישראל כדי לאפשר את שגרת החיים שלנו כאן והשקת הכרטיס החדש היא דרך צנועה להוקיר להם תודה".

ההטבות שיינתנו במסגרת כרטיס דיגיתל חיילים:

  • חמש כניסות זוגיות לבריכות עירוניות.
  • 10 השכרות למתקני החוף  (כיסא או שמשייה, או מיטת שיזוף).
  • סינמטק תל אביב – כרטיס כניסה לסרט.
  • תל אופן – שתי הטבות תלת יומיות.
  • הקצאת מאה כרטיסי כניסה חינם להופעות בגני יהושוע.
  • גלידה חינם ברשת הגלידריות וניליה.

מי זכאי לקבל את הכרטיס?

זכאים לכרטיס – חיילים בשירות סדיר/ מלש"בים עם צו גיוס.  תוקף הכרטיס יהיה לנשים – שנתיים, ולגברים  – שלוש שנים.

לינק לאתר ההרשמה: – לחצו כאן.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן