פוענח רצח האישה שגופתה נמצאה במזוודה בת”א

מהחקירה עולה כי הקורבן היא אזרחית רומניה שהחשוד ברציחתה הוא חברה, אזרח טורקיה, שנעצר לפני שהספיק להימלט מהארץ

פוענח רצח האישה שגופתה המבותרת נמצאה ביום שישי האחרון בתוך מזוודה על גשר ההגנה בתל אביב: מחקירת האירוע עולה כי מדובר באזרחית רומניה, שעל פי החשד נרצחה על ידי בן זוגה, אזרח טורקיה בן 50, שנעצר לפני שהספיק לצאת מישראל. הוא יובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

בשל חומרת המעשה והחשש לשלום הציבור, הורה מפקד מחוז תל אביב, ניצב בנצי סאו, לתעדף את החקירה והטיל אותה על היחידה המרכזית (ימ”ר) של המחוז, בפיקודו של נצ”מ גדי אשר. כבר באותו היום כוחות רבים של הימ”ר, בסיוע כלבנים, הצליחו לאתר זירות בהן נמצאו חלקים נוספים של הגופה המבותרת.

ניתוח ממצאי הזירה לימד את החוקרים כי מדובר באישה בעלת אזרחות רומנית. באמצעות חוליית האינטרפול במטה הארצי, שעבדה בשיתוף פעולה עם הרשויות ברומניה, אותרה משפחת הקורבן. מתחקור בני המשפחה עלה כי הנרצחת עבדה בישראל ללא אשרת עבודה, עובדה שהקשתה על איתור מקום עבודתה וכתובת מגוריה.

עם התקדמות החקירה התברר כי לנרצחת היה חבר, אזרח טורקיה בן 50, העוסק בתחום הבניין. במשך שלושה ימים פעלו החוקרים והבלשים באזור התחנה המרכזית ושכונת התקווה, לצורך איתור עדים וממצאים. הפעילות כללה תשאול עוברי אורח, בעלי עסקים ובדיקת מצלמות אבטחה, אשר הובילו לאיסוף ראיות הקושרות את החשוד למעשה.

אתמול (שלישי) בשעות הבוקר נפרסו כוחות מבצעיים של ימ”ר תל אביב באזור כפר קאסם, שם נהג ללון החשוד ובמבצע מורכב עצרו אותו, מספר שעות לפני שהמריא לטורקיה.

מפקד מחוז ת”א הביע את הערכתו לשוטרי ומפקדי הימ”ר, על שפעלו במסירות בנחישות והצליחו לזהות את הקורבן ולעצור את החשוד ברצח תוך זמן קצר ולפני יציאתו מהארץ. “בפעילותכם המסורה הבאתם לידי ביטוי את היכולות המקצועיות והערכיות של משטרת ישראל”, אמר.

המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.