אירוע תעסוקה וירטואלי המיועד לתושבי העיר

אירוע תעסוקה וירטואלי המיועד לתושבי העיר

מעל 1000 משרות בחברות מובילות במשק * מעל 100 הרצאות וסדנאות חינמיות למתן כלים לחזרה לעולם התעסוקה * תרגום קורות חיים ללא עלות

28 לדצמבר 2020 – 6 בינואר 2021

האירועים חינם ובהרשמה מראש בלבד באמצעות דיגיתל – כרטיס התושב של תל אביב-יפו 

עיריית תל אביב-יפו תקיים השבוע יריד תעסוקה וירטואלי  במטרה לסייע למפוטרי הקורונה ולצעירים רבים במציאת עבודה. היריד, שבמקביל לו יתקיימו מעל מאה הרצאות וסדנאות שונות, יתקיים בתאריכים 28 לדצמבר 2020 – 6 בינואר 2021.

מחקר שביצע המרכז החברתי כלכלי של עיריית תל אביב-יפו מצביע על 22% אחוזי אבטלה בעיר העיקר בקרב צעירים בגיל 22 עד 34. ברמה העירונית, שיעור דורשי התעסוקה גדל פי 8.5 ביחס לממוצע בשנים 2019-2017 ונותר גבוה לאורך כל תקופת משבר הקורונה.

לנוכח נתונים אלה, רואה העירייה מחויבות לסייע לתושבי העיר בכלים העומדים לרשותה, הן במציאת עבודה והן במתן כלים שיסייעו לחזרה לעולם התעסוקה.

יריד התעסוקה, אשר יתקיים במתכונת מקוונת בשל הנחיות הבריאות והגבלות הסגר, יכלול מגוון רחב של סדנאות והרצאות בזום בשלוש שפות – אנגלית, ערבית וערבית כמו גם תרגום קורות חיים ללא עלות בשלושת השפות, כל זאת במטרה להעניק ארגז כלים לחזרה לעולם העבודה. בין הסדנאות:

 • עבודה על שפת גוף
 • שדרוג ופתיחת לינקדאין
 • ייעוץ פסיכולוגי תעסוקתי
 • כיצד להימנע מדחיינות
 • מיתוג עצמי ברשת
 • כיצד להשתלב בהייטק
 • דנה ונועה תעשו לי קריירה: ניהול קריירות בזירות משתנות,
 • הרשימה – חלומות צריך לצעוק – עם יובל אברמוביץ
 • כיצד להתלבש להצלחה עם הסטייליסטית מיטל ברונר ועוד.

לכל האירועים יש להירשם מראש באתר עיריית תל אביב – יפו

יריד משרות ומעסיקים דיגיטלי ובו יוצעו מעל ל-1000 משרות בחברות מובילות במשק  Ebay, Wix Fiverr, MONDAY, שטראוס, חברת חשמל, אסותא, בנק הפועלים, סודה סטרים ועוד

היריד הדיגיטלי יתקיים במתכונת יום שידורים מיוחד ומקוון בתאריך 31 לדצמבר, יום חמישי, בו ישתתפו חברות מובילות במשק המחפשות לגייס עובדים כמו עיריית תל אביב-יפו, Ebay, Wix , Fiverr, MONDAY, שטראוס, חברת חשמל, אסותא, בנק הפועלים, סודה סטרים ועוד אשר יעבירו הרצאות על מאפייני החברה, משרות פנויות, אילו תכונות נדרשות כדי לעבוד בחברה, מה הכישורים שמחפשים בקרב מועמדים, מה הקריטריונים ששמים עליהם דגש כאשר מגייסים לחברה וכו'.

3000 קופונים למנויי v.i.p  עם חודש ראשון מתנה במסגרת שיתוף הפעולה בין עיריית תל אביב-יפו ו-AllJobs פלטפורמת התעסוקה והקריירה הגדולה והמתקדמת בישראל– בכך תתאפשר לתושבי העיר גישה ליותר מ-27,000 משרות ולאלפי חברות המגייסות בישראל. כמו כן, AllJobs תנגיש לתושבי תל אביב ממשק מיוחד למשרות ייעודיות באזור תל אביב בלבד ולמשרות של חברות נוספות. מומחי הקריירה של AllJobs יעבירו למשתתפי היריד מגוון הרצאות, סדנאות וכלים בזום אשר יסייעו לתושבי העיר ויעניקו להם כלים והדרכה בשינויים בשוק התעסוקה בתקופת המשבר. סדנאות ממוקדות לחיילים משוחררים וסטודנטים, חיפוש עבודה למנהלים, עובדי הייטק, אקדמאיים ללא ניסיון, הסבת מקצוע ועוד.

תוכנית אמצע הדרך במרכז להזדמנויות של תל אביב-יפו מלווה תושבים/ תושבות מפוטרים או הנמצאים בחל"ת בגילאי 45-75 במטרה לשלבם מחדש בעולם העבודה בתפקיד ההולם השכלה וניסיון התעסוקתי על ידי מפגשי ליווי אישי וסדנאות קבוצתיות תומכות תעסוקה, הכשרות מקצועיות והכשרות למיומנויות רכות הנדרשות היום בעולם העבודה החדש, עזרה בקשרי מעסיקים ושיתופי פעולה עם מעסיקים וכיוב.

מאז חודש מרץ 2020 חלה עליה של 206% בכמות פניות תושבים ותושבות לתוכנית אמצע הדרך.  עיקר הפניות הן מתושבים אשר פוטרו או הוצאו לחל"ת, תושבים.ות בגילאי 60 +, תושבים/תושבות עצמאיים שעבודתם נפגעה בעקבות המשבר, תושבים/תושבות מתחומי התרבות, תיירות, מסעדנות, תושבים/ תושבות שפוטרו בעקבות המשבר ומתקשים/מתקשות למצוא כיוון ועבודה חדשים. כל אלו  – בנוסף לקהלי היעד לפני הקורונה

יריד התעסוקה בהובלת צוות הדיגיתל במנהל תקשורת ותיירות יחד עם מרכז התעסוקה העירוני ומרכזי הצעירים בעיר בשיתוף אולג'ובס, שת"פ תוכן עם האקדמית תל אביב יפו – המגמה התעסוקתית בתואר שני בפסיכולוגיה, שמלווה ונותנת ייעוץ לתכנים המוצעים וכוללת הרצאות אקדמיות.

       הסדנאות ביריד התעסוקה:

 • מתאמנים על זה – סדנת בוטיק פעילה עד 5 משתתפים, בה נתנסה בסימולציות לראיונות עבודה.
 • הרשימה – חלומות צריך לצעוק / יובל אברמוביץ מדוע יש אנשים שמצליחים להגשים את חלומותיהם, לעומת אחרים שתקועים בחיים? למה כל כך חשוב לרשום רשימות ובעיקר "לצעוק" חלומות? הסופר והמרצה הבינלאומי יובל אברמוביץ' יבוא לשתף את סיפורו מעורר ההשראה עם פרויקט "הרשימה" – בלוג צנוע בו הוא פרסם עשרה דברים שהוא חולם להגשים תוך 400 ימים. בין לילה אנשים מרחבי העולם הגיבו לרשימת החלומות שלו וביקשו לסייע, ומה שהתחיל כמסע אישי הפך במהרה למסע איסוף תובנות המנסה לפצח מה גורם לאנשים מסוימים להגשים את חלומותיהם ומה מונע מאחרים לעשות זאת. את כל התובנות והכלים הוא משתף בערב מרגש במיוחד בו, כמובן, הקהל רושם את רשימת החלומות שלו לשנה הקרובה.
 • חשיבות שפת הגוף בראיונות עבודה / ורד פלדמן היכולת לעבור ראיון עבודה תלויה לא רק במקצוענות וביכולת הניסוח, היא תלויה גם לא פחות בנראות, ביכולת לייצר תחושת אמינות, קבלה, גמישות, ביכולת השכנוע, הפגנת אסרטיביות ומרכיבים רבים נוספים. לכן, לא רק ל"מה" אני עושה או אומר יש משמעות אדירה, אלא גם ל"איך" אני אומר, מציג, ומשדר את הדברים. בהרצאה  המרתקת עם ורד פלדמן – שחקנית תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, שכיום גם מרצה ומנחה סדנאות של ניתוח שפת גוף, תקבלו כלים לשימוש נכון בשפת הגוף שלכם גם בראיונות פרונטליים וגם מקוונים. משך ההרצאה כשעה.
 • דנה ונועה תעשו לי קריירה: ניהול קריירות בזירות משתנות בואו להכיר את עולם העבודה המשתנה, האתגרים וכיצד אפשר להיערך בצורה נכונה למצב החדש והלא נודע. בהרצאה תקבלו טיפים לחיפוש עבודה אפקטיבי, כיצד לבחור תחום לימודים בצורה נכונה, על איזה הזדמנויות חובה לקפוץ ולא לוותר במהלך התקופה הסטודנטיאלית ומה אפשר לעשות בשביל לייצר לעצמי את מקום העבודה הבא שלי.
 • לינקדין לבניית פרופיל מנצח / תחיה בן צור – מהו החוזק של פלטפורמת הלינקדאין בעולם העסקי, בישראל ובעולם, ולמה מומלץ להצטרף ולהיות פעילים בלינקדאין? בסדנה נלמד התמצאות בסיסית בפלטפורמה, איך ליצור פרופיל אטרקטיבי למעסיקים, נדבר על אסטרטגיה, חיבורים ונטוורקינג. לפרופיל טוב חשיבות גבוהה – הוא יספר את הסיפור המקצועי שלכם.ן, מסייע במיתוג האישי ומראה את הערך המוסף שלכם.ן בתעשייה.
 • כך תשווקו את עצמכם נכון ברשתות החברתיות / מורן זלמה – שיטות חיפוש העבודה המסורתיות כבר פחות עובדות. אם אתם מחפשים באופן פעיל עבודה חדשה, עליכם לעסוק במיתוג ושיווק אותנטי ברשתות החברתיות. המפתח הוא להציג את הכישורים, היכולת, הידע, ההישגים והברק שלכם. אתם גם צריכים לדעת להעביר את המטרות והרצונות שלכם, כדי שאנשים יוכלו לעזור לכם. אז איך עושים את זה? איך בונים מותג מבוסס אישיות? אילו פוסטים כדאי להעלות לרשתות החברתיות? כיצד להשתמש בקבוצות פייסבוק כדי למצוא עבודה או לייצר נטוורקינג? נענה על שאלות אלו ונוספות בהרצאה.
 • אני אכתוב את זה מחר: לחיות עם דחיינות / דורון פישלר – אתם לגמרי הולכים לכתוב את העבודה הזאת, לפתוח סטארט-אפ משלכם וללמוד לנגן בגיטרה. מיד אחרי שתכינו קפה. ותראו את הסרטון הזה ביוטיוב. ותרפרשו את האתר הזה. שוב. אתם לא לבד. דחיינות היא אחד הבאגים הנפוצים ביותר במח האנושי, וקשה מאוד להתחמק ממנה. דורון פישלר, מרצה, פודקאסטר ודחיין בעל ניסיון של שנים, יסביר לכם איך לחיות עם דחיינות, לאלף אותה ולגרום לה לעבוד בשבילכם, בהרצאה שתוכלו לראות במקום לעשות דברים חשובים יותר.
 • איך לשווק את עצמך כמועמד מוביל בשוק שאחרי קורונה? / גב' יעל פרימק – התייחסות מעמיקה להשפעת משבר הקורונה על עולם התעסוקה וכיצד זה מחדד את הצורך בכתיבה מקצועית ושיווקית של קורות החיים לאור התחרות הגוברת על כל משרה ומשרה. משך ההרצאה כשעתיים. שת"פ AllJobs.
 • לחפש רחב – בואו להכיר את 4 הערוצים למציאת עבודה / גב' ליליה פאוקר  – חיפוש עבודה יעיל הוא חיפוש עבודה רב ערוצי. משתתפי ההרצאה יכירו את כלל הערוצים לחיפוש עבודה ב-2021, את כללי המשחק בכל ערוץ ואיך נכון לעשות סינרגיה בין ארבעת הערוצים לטובת מציאת התפקיד הבא. משך ההרצאה כשעתיים. שת"פ. AllJobs
 • כל המפתחות להצליח בראיון העבודה הבא שלכם / גב' ליליה פאוקר  – מתן כלים פרקטיים לצליחת ראיונות עבודה טלפוניים, וידאו ופרונטאליים תוך שימוש בדוגמאות וסימולציות מראיונות עבודה אמיתיים. משך ההרצאה כשעתיים. שת"פ. AllJobs
 • הכירו את כללי המשחק בגיוס מנהלים / ליליה פאוקר – בעלי תפקידים ניהוליים או מעוניינים להשתלב בתפקידים ניהוליים? הסדנא הזאת בדיוק מה שאתם צריכים כדי להתקדם לתפקיד הבא! בסדנא נעסוק בדגשים ספציפיים עבור מנהלים בתהליכי ראיונות עבודה וניהול משא ומתן על שכר ותנאים. משך ההרצאה כשעה. שת"פ AllJobs
 • אקדמאים ללא ניסיון: טיפים חשובים להתנעת הקריירה / גב' ליליה פאוקר – אקדמאים טריים או בוגרי קורסים מקצועיים? פונים לתפקיד הראשון בתחום בו למדתם? הסדנא מיועדת לכם. בסדנא תקבלו כלים לחצות את האתגר שבהשתלבות בתפקיד הראשון אחרי הלימודים. בנקודה זו של תחילת הקריירה, התחרות גבוהה וחשוב להבין את כללי המשחק כדי לקבל נקודת פתיחה חזקה להמשך הקריירה. משך הסדנה כשעה. שת"פ AllJobs
 • להתחיל לצעוד בעולם התעסוקה /  גב' יעל פרימק  –  צועדים את הצעד הראשון שלכם בעולם התעסוקה? הסדנא תעסוק במתן כלים וידע לכניסה מושכלת לעולם התעסוקה. בסדנא תקבלו דגשים רלוונטיים לכתיבת קורות חיים ראשוניים, לראיונות עבודה טלפוניים, בוידאו ופנים אל פנים. נדבר על חשיבותו של חוזה עבודה ואיך יודעים מה הזכויות שלכם כעובדים. משך הסדנה כשעה. שת"פ AllJobs.
 • מחשבים מסלול מחדש: איך לחצות את האתגר שבהסבת מקצוע / גב' יעל פרימק – בחרתם כיוון תעסוקתי חדש, יוצאים לדרך תעסוקתית חדשה? הסדנא תיתן לכם כלים לחיפוש עבודה נכון על מנת לחצות את האתגר שבהסבת מקצוע. תלמדו איך ליצור יתרון על פני מועמדים ותיקים בתחום, ולהתגבר על חוסר הניסיון בתחום החדש בו בחרתם לעסוק. משך הסדנה כשעה. שת"פ AllJobs
 • מה לעשות כשאהיה גדול: איך לבחור בקריירה שמתאימה לכם / גב' לילה פאוקר – מעוניינים לעשות שינוי תעסוקתי אך טרם בחרתם כיוון? הסדנא תעסוק בדילמות סביב בחירת כיוון תעסוקתי: מה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים מקצוע, איך משקללים בין הרצונות, הנטיות התעסוקתיות ודרישות השוק? הסדנא מיועדת לצעירים שטרם בחרו כיוון תעסוקתי ולאנשים שרוצים לשנות מסלול תעסוקתי ולא יודעים מה לבחור. משך הסדנה כ-45 דקות. שת"פ AllJobs
 • משתלבים בהייטק /  גב' יעל פרימק – עולם ההייטק הינו בעל מאפיינים תעסוקתיים ייחודיים. בסדנא ניתן דגשים לחיפוש עבודה בהייטק כמו כן נעמוד על הייחודיות שיש בקורות חיים הנכתבים לתפקידי הייטק, על ההבדל בין ראיון מקצועי לראיון משאבי אנוש , ואיך מנהלים נכון מו"מ על תנאי העסקה ושכר. משך הסדנה כשעה. שת"פ AllJobs
 • שלישי קריירה / nora y ומזא"ה 9 – שיתוף פעולה של nora y, החממה לפיתוח אישי ותעסוקתי, ומזא"ה 9 – בית הצעירים של עיריית תל אביב. מפגש פרונטלי של שלוש שעות ברחבת מזא"ה 9 בהן נגבש יעדים ומטרות לחיפוש עבודה ונשתף רעיונות וחיבורים. יחד נבנה תוכנית פעולה אישית ונקבל את הבוסט של nora y שתתן כלים פרקטיים שעוזרים לפצח אתגרים שכיחים, לשמור על אקטיביות ולהיות בתנועה בדרך לשלב הבא בקריירה. המפגש יתקיים לפי הנחיות משרד הבריאות. במידה ומזג האוויר לא יאפשר מפגש פיזי הוא יעבור לזום.
 • כיוון לקריירה – ייעוץ פסיכולוגי תעסוקתי – מוזמנים/ות להצטרף לתהליך ייעוץ תעסוקתי קבוצתי בו נבין מהי הזהות התעסוקתית שלנו, נתמקד ונקבל החלטות להמשך הדרך המקצועית שלנו. הסדנה בנויה מ-5 מפגשי חובה.
 • תכינו תה – שיחה עם פסיכולוגיה תעסוקתית – שיחה רגועה על תחום הפסיכולוגיה התעסוקתית – מהי זהות תעסוקתית, איך מזהים מהם החסמים והחוזקות שלנו? איך כדאי להחליט החלטות בתעסוקה ועוד.
 • פותחות לינקדין ביחד  – לינקדין היא רשת חברתית שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. בשנה האחרונה מספר המשתמשים בלינקדין גדל והתרחב לתחומים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשני מפגשי היכרות עם לינקדין. בסדנה נלמד לבנות פרופיל, איך יוצרים קשרים ומה ההזדמנויות שלינקדין מציע.
 • סדנת פיתוח וחיזוק החוסן התעסוקתי – בתקופה של משבר חשוב במיוחד לפתח את החוסן התעסוקתי כדי להתמודד עם השינויים ששוק העבודה מביא עמו. חוסן תעסוקתי מגדיל את הסיכוי להשתלב בעבודה או לשמור עליה, לפתח קריירה איכותית ולהגדיל את ההזדמנויות התעסוקתיות שלנו. בהרצאה נלמד מהו חוסן תעסוקתי ונקבל כלים לפיתוח וחיזוק החוסן התעסוקתי מבחינה אישית, חברתית, כלכלית, התנהגותית ועוד
 • المهارات والقدرات المطلوبة في سوق العمل الجديد | מיומנויות וכישורים רלוונטיים לעולם העבודה החדש – "يشهد العالم وسوق العمل تغيرات جذرية! فما هي المهارات والقدرات المطلوبة وكيف يسعنا إذن ان نهيء انفسنا لوظائف المستقبل؟ | עולם משתנה ומשנה כל תחום בחיים, כולל את שוק העבודה! מהם עיקר השינויים? ואיך נערכים ומתאימים את עצמנו אליהם? ההרצאה בשפה הערבית | المحاضرة باللغة العربية
 • להתלבש להצלחה / מיטל ברונר – כל מה שלא מתאמץ, ומרגיש טבעי, גורם לנו להיות שלמות ונינוחות עם עצמנו. בהרצאה תלמדו איך לשלב בגדים ולקנות חכם, איך להתאים את הפריטים להזדמנויות לבישה נכונות ולייצר התאמות מדוייקות לפי מבנה הגוף, האופי, וצרכי היומיום. תוכלו למצוא את המקום שלכם בעולם רווי טרנדים, סגנונות, וקורבנות אופנה ולקבל הדרכה כיצד להתלבש להצלחה.

קרדיט תמונת הנושא: דוברות העירייה.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן