״מצילים את הקיץ!״: קמפיין חדש של עיריית תל אביב-יפו לעידוד חיסון בני נוער

״מצילים את הקיץ!״: קמפיין חדש של עיריית תל אביב-יפו לעידוד חיסון בני נוער

מתחמי חיסון פופ-אפ ברחבי העיר עם גלידה חינם ועמדת צילום לאינסטגרם * כניסה ללא תשלום לאטרקציות בעיר למתחסנים * ערוץ “טיק-טוק” עירוני חדש שיושק במטרה לעודד בני נוער להתחסן*

 

עיריית תל אביב-יפו יוצאת בקמפיין נרחב לעידוד התחסנות בקרב בני ובנות נוער תחת הכותרת “מצילים את הקיץ!”.

במסגרת הקמפיין תקים העירייה מדי יום אחה”צ, החל מיום ראשון הקרוב ולמשך שבוע (8-4/7/21) בשעות 23:00-17:00, שישה מתחמי ‘פופ-אפ’ במיקומים שונים בעיר בהם יוכלו בני ובנות הנוער להתחסן. העמדות יכללו עמדת צילום לאינסטגרם וחלוקת גלידה למתחסנים- חינם.

מיקומי העמדות: סקייט פארק גלית בשכונת יד אליהו, גן מאיר, רחבת בריכת נווה גולן ביפו, מרכז שוסטר ברמת אביב, גן התקווה בשכונת התקווה.

 

בנוסף, תעניק העירייה כרטיס כניסה לאחת האטרקציות המרכזיות בעיר לבני ובנות הנוער שיתחסנו: פארק החבלים בגני יהושע, הכדור הפורח, כרטיס זוגי לסרט, פארק הנינג’ה באקספו תל אביב או כניסה לבריכה עירונית. ההתחסנות בעמדות מותנית באישורי הורים, בהתאם להנחיות משרד הבריאות. גם בני נוער שכבר התחסנו לא יקופחו ויהיו זכאים לכרטיס לאחת האטרקציות, לגלידה ולצילום לאינסטגרם, בהגעה לאחת מעמדות הפופ-אפ ותוך הצגת אישור התחסנות.

 

במקביל משיקה העירייה ערוץ “טיק-טוק” חדש שבו יועלה תוכן עכשווי של מובילי דעה ומשפיעני רשת שיעודדו בני נוער והורים להתחסן. כמו כן הפיקה העירייה סטיקרים לווצטאפ (מצ”ב) וכן תקיים העירייה במהלך השבוע הקרוב שידורי לייב עם אנשי רפואה אשר יסבירו להורים ולבני הנוער על חשיבות החיסון ובטיחותו.

 

ראש עיריית תל אביב יפו רון חולדאי: “בני נוער יקרים, התחלואה עולה ותל אביב-יפו כבר צהובה.  בשונה מהתחלואה בשנה האחרונה, כעת מרבית החולים הם בגילאים שלכם. ילדים ובני נוער. אני פונה אליכם לא רק כראש עירייה, אלא גם כסבא רוני שיש לו נכדות ונכדים בגיל שלכם. אם אתם מעל גיל 12, לכו להתחסן. אם יש לכם אחיות ואחים בגילאים האלה- תעודדו אותם להתחסן. אם אתם רוצים להינות בקיץ בלי הגבלות, לבלות עם החברים ולעשות את כל הדברים שאתם אוהבים- חיסון הוא הדרך הנכונה. תשמרו על עצמכם ותהיו לי בריאים.”

 

בעיר תל אביב- יפו יש כיום כ- 17,100 בני נוער בגילים 15-12, כאשר כ- 5000 כבר הספיקו להתחסן במנה ראשונה.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.