נתניהו: להם יש v15, לנו יש את עם ישראל

ראש הממשלה נאם בעצרת המחנה הלאומי והביע תקווה שיצליח להקים “ממשלת יהודית יציבה”. השר בנט: לא נמסור סנטימטר של ארץ ישראל לערבים.

עשרות אלפי בני אדם, אנשי המחנה הלאומי, השתתפו הערב (ראשון) בעצרת בכיכר רבין בתל אביב תחת הכותרת “מתאחדים למען ארץ ישראל”.
ראש הממשלה נתניהו אמר בעצרת כי הוא מלא הערכה עמוקה למשתתפים הרבים שהגיעו מכל רחבי הארץ, “מהגליל ומהנגב, מיהודה ומהשומרון, מערי החוף ומיישובי השפלה, מהגולן ומירושלים בירתנו המאוחדת שלעולם לא תחולק עוד.
“יש כאן רוח גדולה, רוחו של עם ישראל, הרוח היהודית, הציונית הרוח שלנו. באתי לכאן הערב כראש הממשלה של כל העם של אלה שלא מסכימים איתי וגם של אלה שמסכימים איתי, והם רבים רבים בציבור. אני מכבד את כולם אני מחויב לשמור על הביטחון של כולם ואני מחויב להבטיח את עתידה של מדינתנו האחת והיחידה, מדינתו של העם היהודי – היא מדינת ישראל.
“ידידים יקרים, אני מבקש מכולכם לשמור על ויכוח פוליטי ענייני כפי שמתחייב במדינה דמוקרטית בלי הסתה, בלי אלימות, בלי פרובוקציות. אני גם מקווה שהערב לא יהיו פרובוקציות אבל אם יהיו כאלו אל תיגררו אחריהן, שמרו על כבוד המעמד ועל האחדות כי אנחנו דוגלים באחדות ישראל. אנחנו דוגלים באהבת עם ישראל, ארץ ישראל ומורשת ישראל ולכן אין לנו חלק בדברי הבוז המתנשאים שהושמעו בכיכר הזאת רק לפני שבוע”.
נתניהו תקף את דבריו של איש השמאל יאיר גרבוז. ”הגדירו אותנו כמנשקי קמעות, אחר כך הוסיפו ‘מנשקי מזוזות טיפשים’, ואני מבקש לשאול – מה בדיוק הבעיה בלנשק מזוזות? ממתי זה חטא? כן, אנחנו שומרים על מסורת ישראל, כן אנחנו מאמינים בערכי הנצח של עם ישראל. כן אנחנו פועלים להבטיח את עתידו של עם ישראל בארץ ישראל”.
הוא תקף את ראשי השמאל יצחק הרצוג וציפי לבני על שגינו בניה בירושלים. “אנחנו שומרים על אחדות ירושלים. אנחנו בונים בירושלים. ונכון, זו אינה דרכו של השמאל, זו אינה דרכם של ציפי ובוז’י. הנה, לפני כמה חודשים הכרזנו על בנייה נוספת בשכונות היהודיות של ירושלים.
”אתם מריעים”, פנה נתניהו לקהל, ”אבל ציפי לבני המועמדת המוסתרת של השמאל לראשות הממשלה, ציפי לבני התנגדה. הורדנו מחירים, אנחנו בונים אלפי דירות באשקלון ובקריית גת, סוללים רכבות, אבל מבחינת השמאל לא פינית לא עשית”.
ראש הממשלה פנה בעצרת ליו”ר מפלגת ”כולנו” משה כחלון. ”איש המחנה הלאומי לא ממליך ממשלת שמאל. אני קורא לו להצטרף אלינו כשר אוצר בממשלה הבאה כדי שנעבוד יחד להוריד את מחירי הדיור ויוקר המחיה כפי שהצלחנו יחד להוריד את מחירי הסלולר בממשלה הקודמת”.
“שואלים אותי כל הזמן איך אתה עומד מול מסע ההכפשות חסר התקדים?”, סיפר נתניהו, ”אני עומד בזה חדור אמונה פנימית עמוקה. אבי היה היסטוריון, תלמידו של הרצל וז’בוטינסקי ועכשיו עלינו לשמור את ארצנו מכל משמר  – זה מה שנותן לי את הכוח. כל אחד מכם חייל במערכה הזו. להם יש v-15, לנו יש צו שמונה. להם יש v-15, לנו יש את העם. יש לי אמונה גדולה בכוחו של עם ישראל, ומתוך האמונה הזו נלך מבית לבית, מרחוב לרחוב, נכונן ממשלה יהודית יציבה”.

נוכחות מרשימה של רבבות שמילאו את הכיכר והרחובות שמסביבה

יו”ר הבית היהודי, שר הכלכלה נפתלי בנט, עלה לנאום אחרי נתניהו, ניגן בגיטרה ושר עם הקהל את השיר “ירושלים של זהב” במחאה על החלטת ועדת הבחירות המרכזית לאסור הופעת אמנים בעצרת.
בנט תקף את הרצוג על שביקר מוקדם יותר בכותל המערבי, זאת למרות דבריו כי תקום בירה פלסטינית במזרח ירושלים. “אתה לא מתבייש? על מי אתה עובד? את ירושלים אתה מוכן לחלק? מה זה – ביקור אחרון לפני חלוקה?”.

יו”ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, הרב חיים דרוקמן, ברך את הציבור הגדול שהתייצב בכיכר רבין. “מרנן לראות את הציבור הענק שבא להגיד את הדבר הפשוט ביותר: ארץ ישראל שייכת לנו”, אמר הרב דרוקמן והבהיר כי “אין להעלות על הדעת חלוקת ירושלים ולא חלוקת ארץ ישראל. אין מקום בארץ ישראל למדינה נוספת – לא רק מפני שאין עם מי לדבר אלא מפני שהארץ הזאת שייכת לנו ולנו בלבד”.
הכתבה באדיבות אתר “ערוץ 7
בתוך כך כדאי לכם לשמוע את ציפי לבני, גירסת 1996, מדברת על זכותנו על הארץ, על האמינות של שמעון פרס, על הסכמי אוסלו ועל הסכנה לחלוקת ירושלים.
 

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.