מבצע לתת בפסח 2021 של ארגון לתת

מבצע לתת בפסח 2021 של ארגון לתת

מבצע לתת בפסח 2021 של ארגון לתת, הינו מבצע גיוס ארוחות חג לקשישים ומשפחות נזקקות אשר מתקיים לקראת פסח על רקע המשבר הכלכלי החמור שפוקד את המדינה. 

בישראל של שנת 2021 יותר מ-18% מהמשפחות בישראל חיות בעוני ויותר מ-200 אלף סובלות מאי ביטחון תזונתי. על פי דו"ח העוני האלטרנטיבי של ארגון לתת, 422,000 משקי בית נקלעו למצוקה כלכלית בעקבות התפרצות הקורונה. הממשלה עדיין לא נותנת מענה ועיקר הנטל רובץ על כתפי עמותות וארגונים התנדבותיים.

לשם כך אנו יוזמים את הקמפיין החברתי "לתת בפסח" על מנת לגייס את התמיכה הציבורית, המודעות החברתית והמשאבים הנדרשים כדי לסייע למאות אלפי האנשים השרויים במצוקה קשה.

בעקבות המשבר הכלכלי, בחודשים האחרונים נוספו עוד אלפי משפחות חדשות לנתמכי הסיוע של לתת, ומתוכן משפחות רבות ממעמד הביניים שהצטרפו השנה לראשונה בחייהן למעגל העוני. מאז פרוץ המגיפה במרץ 2020, נרשמה עלייה של 80% בבקשות לסיוע המגיעות לארגון לתת.

ארגון לתת מגביר את היקף פעילותו וממשיך לדאוג ל-60,000 קשישים ומשפחות נזקקות באופן שוטף לצד תמיכה ב-12,000 משפחות החדשות.

המשבר הכלכלי ממשיך לפגוע בעשרות אלפי משפחות, בואו נדאג יחד שהן יעברו את החג בכבוד. לתרומת ארוחת חג דרך ארגון לתת היכנסו כאן

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן