שלושה טילים נורו על תל אביב – רכב שנפגע עלה באש באיזור חולון

שלושה טילים נורו הבוקר לעבר תל אביב. מערכת כיפת ברזל ירטה שני טילים ושלישי התפוצץ בשטח פתוח. רכב שנפגע מחלק טיל שיורט עלה באש במחלף וולפסון בחולון. אזעקות נשמעו בכל רחבי גוש דן. 

בסביבות השעה 10:30 בבוקר ירו ארגוני הטרור מרצועת עזה בפעם הרביעית טילים לעבר תל אביב. שני טילים יורטו בידי מערכת כיפת ברזל. טיל נוסף התפוצץ ככל הנראה בשטח פתוח. אזעקות נשמעו ברחבי גוש דן, כאשר מדובר בפעם הראשונה בה נורות רקטות על גוש דן בשעת לימודים בבתי הספר ובגנים.

במחלף וולפסון בחולון עלה רכב באש לאחר שחלק מטיל שיורט בידי מערכת כיפת ברזל נפל על הרכב. לא היו נפגעים.

משעות הבוקר ירו ארגוני הטרור עשרות טילים על ערי ישראל. צה"ל תקף במהלך הלילה והבוקר יעדים ברצועת עזה.

במהלך ישיבת הממשלה הבוקר אמר ראש הממשלה כי צה"ל תקף עד עכשיו יותר מאלף יעדי טרור ברצועת עזה והוא נערך להרחבה משמעותית של הפעולה. "אני מעריך את ההתגייסות המהירה והמרשימה של אנשי המילואים שבאו מכל חלקי הארץ", אמר נתניהו. "הם באו מכל חלקי הארץ והתייצבו למשימה. חיילי המילואים והסדיר נכונים לכל פקודה שיקבלו".

אמש יצא נשיא מצרים בהודעה לתקשורת כי מתגבש הסכם להפסקת אש בין ישראל לחמאס, אך במהלך הלילה ביצע צה"ל עשרות תקיפות בעזה, ולא נראה כי נחתם הסכם שכזה.

דובר צה"ל מוסר כי הותקפו הלילה עשרות משגרים מוטמנים, ומחסני אמצעי הלחימה של ארגוני הטרור, ובנוסף הותקפו מחנות אימונים של חמא"ס.  עוד מוסר דובר צה"ל כי הותקף מתקן שידור המשמש את חמאס, והערבים מדווחים על מספר פצועים במקום.

הכתבה באדיבות האתר "הקול היהודי".

התמונה באדיבות "דוברות הצלה גוש דן".

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן