חוגגים בבטחה: הכוחות ערוכים לפסח

השוטרים, לוחמי מג”ב והמתנדבים ערוכים בכוחות מתוגברים, על מנת לאפשר לכם לעבור את החג בשלום
משטרת ישראל השלימה את היערכותה לקראת חג הפסח, המאופיין בחגיגות, עליה לרגל לירושלים, וריכוז של קהל רב בפארקים ובמרכזי קניות ברחבי הארץ. ראש אגף המבצעים, ניצב ניסים מור, הנחה את השוטרים, את לוחמי מג”ב ואת מתנדבי המשמר האזרחי להיערך בכוחות מתוגברים עוד לפני כניסת החג ועד חזרת התלמידים לבתי הספר לאחריו. ההיערכות נועדה לאפשר לכל בית ישראל לחגוג את פסח בתחושת ביטחון מלאה.
פעילות המשטרה בימי החג מבוססת על הערכות מצב. השוטרים יתפרסו בריכוזי האוכלוסייה ובמרכזי הערים ויקימו מחסומים ניידים ונייחים בכניסות והיציאות של הערים. אזור מרחב התפר ועוטף ירושלים יעובה בכוחות. כמו כן, תתוגבר הפעילות של אגף התנועה בצירי התנועה העירוניים והבין-עירוניים.
בערב החג תימשך פעילות הביטחון השוטף במרכזי הערים, במרכזי הקניות, בשווקים, במקומות הומי קהל, טרמפיאדות ותחנות מרכזיות. אגף התנועה יפעל באופן מוגבר על מנת להתמודד עם עומסי התנועה הצפויים. בחג עצמו הפעילות תתמקד במקומות הקדושים וכן במקומות דוגמת פארקים, גנים לאומיים ואתרי הטבע והנופש השונים.
גם במהלך חול המועד תימשך פעילות הביטחון השוטף המוגברת בפארקים, בגנים, ביערות ובאתרי הבילוי והטיולים. ניידות מוסדות החינוך יגבירו את הסיורים למניעת ונדליזם. בזמן ברכת הכוהנים יתבצעו סיורים מוגברים בצירים בהם ישנה תנועה של מתפללים, והאבטחה תתוגבר סביב בתי הכנסת, בדגש על הכותל, כך גם בערים מעורבות ובמקומות הקדושים.
לקראת חזרת התלמידים ללימודים מחופשת החג השוטרים יוצבו באזורים סמוכים למוסדות החינוך, יערכו סריקות וביקורות באוטובוסים ובתחנות המרכזיות.אנו מאחלים לכם חג שמח ובטוח.
המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.