הבלוג "החיים על פי מאי" לא יפורסם יותר באתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב

הבלוג "החיים על פי מאי" החל את דרכו כיוזמה של האתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב במסגרתה התבקשה תושבת שכונת נווה שאנן הגב' מאי גולן לכתוב לאתר מדי שבוע את החוויות היומיומיות שעוברות עליה בשכונות דרום תל אביב.
הבלוג פורסם באתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב כ-28 פעמים, ואף חלקים מתוכו תורגמו לאנגלית ולרוסית.
לא אחת שימש הבלוג כבסיס לפרסומים בכלי התקשורת ולחשיפה של המתרחש גם בתקשורת הכתובה והמשודרת.
פרסומי הבלוג נצפו על ידי עשרות אלפי גולשים וזכו למאות תגובות ושיתופים ברשת האינטרנט ובתוך כך הגבירו את המודעות למצב הקשה השורר בשכונות דרום תל אביב.
מאחר והגב' מאי גולן הקימה לאחרונה אתר אינטרנט פרטי, ולאור בקשתה, הוסר הבוקר הבלוג "החיים על פי מאי" מהאתר הקהילתי של שכונות דרום תל-אביב.
הבהרה (24/4):
הבקשה להפסיק את פרסום הבלוג ולמחוק כל תמונה או מידע שהועבר לאתר על ידי מאי גולן הגיעה בצורה חד משמעית וברורה מצידה של מאי גולן עצמה, זו איננה יוזמה של האתר הקהילתי והנהלת האתר רק יכולה להביע את צערה על כך.
האתר הקהילתי מודה למאי על שיתוף הפעולה בקידום המודעות הארצית לבעיה הקשה של המסתננים בדרום תל אביב, מעריך את מאבקה בתופעה המסוכנת ומאחל לה בהצלחה בכל דרך שתבחר.
האתר הוקם ונועד לשרת את כלל אוכלוסיית תושבי דרום תל אביב על מנת להגביר את החשיפה התקשורתית של המתרחש בשכונות דרום תל אביב בכלי התקשורת. פעילות האתר הינה למען הקהילה ולא לטובתו האישית של אף אדם. אין בכוונת מישהו מהנהלת האתר להתמודד או לרוץ כמועמד בפלטפורמה פוליטית לאן שהוא ואו מתי שהוא, כל הטוען אחרת חוטא לאמת ומשקר במצח נחושה ככל הנראה על מנת לקדם אינטרסים או אג'נדות כאלה ואחרות שלו או של מקורביו.
מרביתם המוחלט של התכנים השוטפים באתר, המידע והתמונות תועדו על ידי צוות האתר באופן אישי ועצמאי וללא סיוע של אדם כלשהו. האתר הקהילתי פועל בהתנדבות מלאה וללא כוונת רווח, העלויות הכרוכות בהקמתו, תפעולו ושיווקו הן על חשבון מנהל ומקים האתר בלבד.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן