עסקת נדל"ן גדולה בקריית עתידים

חברת "כלל ביטוח" מרכזת את כל פעילותה בקריית עתידים בתל-אביב-יפו. 43 אלף מ"ר ממגדל עתידים הושכרו לחברת כלל ביטוח

מגדל עתידים (ק.ת - מעבדות נשיונל)

ביום שלישי, 12 במרץ 2013, נחתמה עסקת ענק בין חברת "כלל ביטוח" לבין חברת עתידים, הנמצאת בבעלות משותפת של עיריית תל-אביב-יפו ואוניברסיטת תל-אביב. על פי העסקה, חברת "כלל ביטוח" תשכור כ- 43 אלף מ"ר, על פני 23 קומות וכן 1,000 מקומות חניה במגדל עתידים, לתקופה של 24 שנים. חברת כלל תבצע את ההתאמות הפנימיות על חשבונה ובהתאם לצרכיה. מחיר העסקה: 60 שקלים למ"ר.

צפי ההכנסות השנתי בגין העסקה הינו כ- 30 מיליון שקלים. בזאת הסתיים שיווק מגדל עתידים ששטחו 65 אלף מ"ר. עם איכלוס המגדל הכפילה הקרייה את השטח המושכר שבבעלותה ל- 250 אלף מ"ר וכעת כל השטחים האופציונליים להשכרה נמצאים בתפוסה מלאה.

מנכ"ל חברת עתידים, אלקה אילני, מציינת שמדובר בעסקת ענק, מהגדולות שנעשו במשק הישראלי. "מתחם ההייטק והמשרדים בקריית עתידים מעניק שירותים נלווים מתקדמים ברמה בין-לאומית לבעלי עסקים, לאורחים ולמבקרים. מאז הקמתה בשנת 1975 על ידי עיריית תל-אביב-יפו ואוניברסיטת תל-אביב, הפכה קריית עתידים לאחד ממרכזי העסקים הגדולים והמובילים במדינה". חברת קריית עתידים מעניקה שירותים כוללים לעסקים הפועלים בשטחה כגון: מרכז אנרגיה, מקום חניה לכל עובד, מרכז מסחרי ועוד. בקומות הכניסה למגדל עתידים, מוקם כעת מרכז מסחרי נוסף, שישרת את כל באי הקריה.

המידע באדיבות אתר העירייה.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן