אתם בוחרים מה תלמדו !

יוזמה חדשה וייחודית: תושבי שכונות דרום תל אביב ייהנו מלימודים חוץ אקדמיים במכללה האקדמית תל אביב יפו לפי בחירתם

האקדמית תל אביב יפו, מיסודה של אוניברסיטת תל אביב ועיריית תל אביב יפו, הממוקמת בסמוך למרכז יפו, פצחה בפרויקט לימודי מיוחד ובו היא תציע לתושבי שכונות דרום תל אביב הרצאות, סדנאות וקורסים בתחומים מגוונים ובעלות מוזלת.

הפרויקט עומד בשלבי פיתוח – ובכירים במכללה חשו שהדבר הנכון ביותר הוא לשאול את הלקוחות – את תושבי השכונות אשר בסופו של דבר יגיעו לקורסים אלו – מה הם מעדיפים ללמוד.

בשיתוף פעולה עם האתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב – מעודדים יוזמי הפרויקט את תושבי שכונות דרום תל אביב ויפו לספר להם באיזה תחומים ברצונם להעשיר את הידע ולהשתלב בלימודים במכללה.

תוכנית הקורסים והסדנאות תבנה בהתאם לתשובותיהם של המשתתפים בסקר מיוחד שנועד לטובת הפרוייקט – להשתתפות בסקר יש ללחוץ על קישור זה

הפרויקט יצא לקראת שנת הלימודים הבאה (אוקטובר 2013) עם מגוון נושאים, מרצים מרתקים מהמכללה ומחוצה לה, באווירה נעימה ובכיתות לימוד מאובזרות.

האקדמית תל אביב יפו

האקדמית תל אביב יפו

האקדמית תל אביב יפו הוקמה בשנת 1994 כפרי יוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, עירית תל אביב יפו והמועצה להשכלה גבוהה.

מאז הקמתה, חרטה על דגלה סטנדרטים חדשים של רמת לימודים גבוהה ומעמיקה מצד אחד, אקדמיה משפחתית חמה ותומכת מצד שני.

הסטודנטים באקדמית לומדים ברמה גבוהה במיוחד ונהנים מסגל מרצים בכיר העוסק גם במחקר. חווית הלימודים באקדמית מעשירה ובונה, המכינה את הסטודנטים באופן הטוב ביותר לשוק העבודה, ל’חיים האמיתיים’.

דרישות הקבלה גבוהות, איכות סטודנטים גבוהה ביותר, הדרישות והאתגרים הלימודיים האקדמיים הניצבים בפני הסטודנטים אינם פשוטים וקלים אבל מאתגרים ומפרים.

בואו להשפיע על החינוך והתרבות של השכונה שלכם והשתתפו בסקר הקצר שנועד עבורכם – לחצו כאן

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן