עיריית תל אביב – יפו תנפיק תו חניה אזורי וירטואלי לרכב שכור תוך יום עבודה

עיריית תל אביב – יפו תנפיק תו חניה אזורי וירטואלי לרכב שכור תוך יום עבודה

התו הווירטואלי יונפק לתושבים השוכרים רכב לתקופה קצרה של מספר ימים או בסופי שבוע

עיריית תל אביב-יפו ביוזמה חדשה המקלה על תושבי העיר השוכרים רכב לזמן קצר. מעתה, תושבי תל אביב-יפו הזכאים לתו חניה אזורי, יוכלו לקבל תו חניה וירטואלי לרכב שכור ללא תשלום בתוך יום עבודה בלבד. הנפקת התו תקל משמעותית על תושבים השוכרים רכב לתקופה קצרה או לחילופין במהלך סופי שבוע וחגים, במציאת חנייה בכחול לבן באזור מגוריהם או לחנות בחניוני אחוזות החוף בתעריף מוזל.

עד כה ניתן היה לקבל את התו רק אם הרכב הושכר למשך 7 ימים לפחות. עתה, גם לתושבים הזקוקים לרכב חלופי או שכור למספר ימים בודדים תישמר הזכאות לתו אזורי, אשר יתקבל כאמור תוך יום עבודה אחד ויעודכן במערכת המחשובית העירונית ובמסופוני הפקחים.

התנאים לקבלת תו וירטואלי לרכב שכור זהים לתנאים הנדרשים לקבלת תו חניה אזורי לרכב שבבעלות מבקש התו, תושב העיר תל אביב- יפו. על מנת לקבל את התו יש להגיש בקשה באתר העירוני מיד עם קבלת הרכב השכור בצירוף חוזה שכירות הרכב. עם אישור התו יישלח מסרון ומכתב לכתובת הדואר האלקטרוני של המבקש, בצירוף דף מידע, הכולל את הזכויות הנלוות לתו. דוחות שנרשמו בתחום חניה מוסדרת בכל רחבי העיר ובתחום חניה מותרת לבעלי תו אזורי מתאים יבוטלו, וזאת בתנאי שנערכו בתקופת השכרת הרכב בלבד ובהתאם לנוהלי העירייה.

היוזמה הינה חלק מהמדיניות התחבורתית העירונית המעודדת התניידות בתחבורה בת קיימא, כולל מעבר מבעלות על רכב להתניידות באמצעי תחבורה שיתופיים כדוגמת רכב להשכרה, אוטותל ואמצעי תחבורה שיתופיים נוספים.

לינק לקבלת התו הווירטואלי לרכב שכור- https://bit.ly/3iukDBo

מיטל להבי, סגנית ראש עיריית תל-אביב-יפו ומחזיקת תיק התחבורה: "כעיר שרוצה להפחית שימוש ברכב פרטי בבעלות ולעודד מעבר להתניידות כשירות, קידמנו פתרון חדשני לטובת תושבים שמשתמשים ברכב שכור וכן עבור מי שמתניידים ברכב חלופי, למשל בעקבות תאונה. התו הווירטואלי יסופק לתושב תוך יום עבודה מרגע קליטת בקשתו, ובתנאי שהינו תושב העיר ואין ברשותו רכב. התו נועד לתמוך במדיניות לצמצום הפיקוק והזיהום בעיר ולאפשר מעבר לרכב שכור וזמני. אנו מקווים שהתו הווירטואלי יסייע לצמצום יוקר המחיה ולהורדת עלויות אחזקת רכב צמוד למי שאינו נזקק לכך במשך כל ימות השנה".

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן