אימה בחוף הים, אריתראי תקף מינית ילדות בחוף ירושלים בת"א ואף ניסה להטביען

2/6 שבת בצהרי היום סמוך שלעה14:30, חוף ירושלים בת"א, מאות אזרחים מבלים בים, כאשר לפתע נשמעות מכיוון הים צרחות מחרידות. מספר דקות לאחר מכן נכנסים לים מציל ופקח מלווים בשוטר שהוזעק למקום בעקבות הדיווחים על תקיפה מינית. לא חלף זמן רב והם יוצאים מהמים כשבידיהם גבר כבן 30, מסתנן מאריתראה, שעל פי החשד תקף מינית נערה בת 14 וביצע בה מעשה מגונה וניסה אף לתקוף ילדה נוספת בת 8.

 על פי עדויות שנגבו מהנוכחים במקום, החשוד נכנס למים והחל לשלוח ידיים לעבר איברי גופה המוצנעים של הנערה, ואף הכניס את ראשה בכוח לתוך המים. הנערה שגילתה תושייה החלה לצרוח בבהלה, ולקרוא לעזרה מרוחצים שהיו בסמוך למקום.

כך סיפר אחד מאחראי המצילים בחופי ת"א:  "המציל הבחין בנעשה כאשר בת ה-14 יצאה ממים וניגשה לתחנת הפיקוח להתלונן. שוטר שהיה בתחנת ההצלה שאל אותה אם היא יכולה לאתר את החשוד".

"באמצעות המשקפת הם הצליחו לראות אותו, בעודו במים, כשהוא מטריד ילדה נוספת, כבת 8, שהוריה נמצאו על החוף מחוץ למים. ככל הנראה הוא ניסה לגעת באיבריה האינטימיים", הוסיף אחראי המצילים. "השוטר, יחד עם מציל ופקח, ירדו מהתחנה ורצו אל החשוד, הוציאו אותו מהמים בכוח ועצרו אותו".

החשוד נעצר ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה. במהלך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

 

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן