לילה שחור בדרום ת”א – מסיבת מחאה בשכונת שפירא , 28/6

ביום חמישי, ה-28 ליוני, תחגוג מרכז ת”א ברוב פאר והדר “לילה לבן”, שנועד לפאר את “העיר הלבנה” והשבעה, השוכנת מצפון לדרך מנחם בגין. בינתיים, בקצה השני והמוזנח של העיר, נתכנס אנחנו, תושבי שכונת שפירא ושכונות דרומיות אחרות, ונחגוג לעצמנו “לילה שחור”: אירוע של מחאה שמחה, עם מוסיקה והופעות – מסיבת מחאה כנגד הזנחת השכונות. מוזמנים להצטרף אלינו, לגינת דה-מודינה בשכונת שפירא – על פינת הרחובות דה-מודינה ובעל העקידה (מול בי”ס שורשים).

למה לילה שחור?
כי עם ההזנחה המתמשכת של השכונות, החיים של כולנו נהיו שחורים. כי זיהום האוויר מהתחנה המרכזית החדשה עושה לכולנו שחור בתוך הריאות, והעובדה שאין תיכון עיוני אחד בכל דרום העיר עושה לנו שחור בנשמה. כי כספי הארנונה שלנו מממנים שיפוצים גרנדיוזים בתיאטרון הבימה, בזמן שהמוסד הציבורי המרכזי בדרום ת”א זה בית המעצר אבו-כביר. כי אם מתעלמים מאתנו ב”עיר הלבנה”, אין לנו ברירה אלא לארגן את החגיגות שלנו בכוחות עצמנו, עם חאפלה שלא נראתה כמותה בצפון העיר!

מה בתכנון?
מסיבה, הופעות, דיג’יי, והפתעות נוספות… מעוניינים להופיע, לנגן, או לספק לנו ציוד הגברה או יכולות טכניות? דברו אתנו (בשעות הגיוניות) ב-054-4938368 או 054-8347656.

את האירוע מארגנים פעילי שכונת שפירא. כולנו תושבי השכונה הפועלים בהתנדבות למען השכונה והקהילה!

קישור לאירוע בפייסבוק:  http://www.facebook.com/events/329757930436844/

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.