"חוזרים לגינה" – ערב קהילתי ביוזמת פעילי שכונת שפירא. חמישי 2/8 – 19:00 בגינת דה-מודינה

בעקבות הערב הקהילתי המוצלח בגינת דה-מודינה החליטו פעילי שכונת שפירא לחזור פעם נוספת לגינה – למפגש קהילתי סוחף נוסף, עם מוסיקה אקוסטית, פיקניק שיתופי, שיחה ומפגש עם שכנים, שיתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-2/8, החל מהשעה 19:00.

בתוכנית האמנותית:

הופעה אקוסטית של להקת העורבים, שיבואו לנגן אנפלאגד את המוסיקה הנפלאה שלהם – מוסיקה פרסית ומזרחית קלאסית. חלק מחברי ההרכב גרים בשכונה, וזו הזדמנות נפלאה להכיר אותם – http://www.facebook.com/lehakatorvim

בתוכנית הקולינרית:

כל אחד מהמתכוונים להגיע מוזמן להביא סלט, עוגה, סיר של תירס חם, או אבטיח וגבינה בולגרית. התושבים מוזמנים להביא גם קצת שתייה קלה או בקבוק של יין, ולחלוק עם השכנים.

בתוכנית החברתית:

יריד ספרים וצעצועים יד-שניה החל מ-1 שקל ועד ל-5 שקלים לפריט. תושבים וילדיהם המעוניינים להציג את מרכולתם מוזמנים להגיע בתחילת הארוע ולהפגין את כישורי המכירה שלהם.

מפגש שכנים, עם האנשים החמים שמרכיבים את הקהילה הזו, שעוברת ימים לא קלים. מפגש עם אנשים שהם אולי שקופים בעיניי העירייה והממשלה, אבל יש להם זכויות, צרכים, דרישות ומאבקים. עבור רבים מהתושבים, הפכה הגינה למרחב מאיים, לא בטוח, בוודאי בשעות הלילה – וזו ההזדמנות  לחזור לגינה, ולהפוך אותה למקום חם ובטוח לכל הקהילה.

לארוע מוזמנים תושבי שכונת שפירא ותושבי שכונות נוספות מדרום העיר והוא יתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-2/8, החל מהשעה 19:00 ועד בכלל!  בגינת דה-מודינה, מול בית-הספר שורשים, בצומת הרחובות דה-מודינה ובעל העקידה בשכונת שפירא. התושבים מוזמנים להגיע לגינה עם כסאות מתקפלים, מחצלות אוכל ושתיה, כלי נגינה וכל הנדרש לארוע קייצי וכייפי.

*האירוע מאורגן בידי ועד הפעילים של שכונת שפירא. 

להקת העורבים במיטבה

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן