גם השנה אירועי "יום כיפור של כולם" יוצאים לדרך כחלק ממיזם "חגים בקהילה"

ביום הכיפורים השנה, כמו באחת עשרה השנים האחרונות, יתקיימו במאות מוקדים ומתנ"סים ברחבי הארץ , כינוסי תפילה ולימוד. כינוסים אלו כוללים שיחה, הסברים, שאלות ותשובות, ניגונים בנוסח ספרד ואשכנז ובצאת החג, תקיעת שופר. הפרויקטשנקרא "יום כיפור של כולם" הוא חלק ממיזם "חגים בקהילה" של משרד ההסברה והתפוצות והחברה למתנ"סים, בשיתוף רבני "צהר" ואנשי ארגון "ביחד".

צילום: יורם בוזגלו

מטרת הפרויקט לאפשר גם למי שאינם פוקדים את בתי הכנסת ומתפללים בקביעות, לדתיים וללא דתיים, הזדמנות לגעת ביהדות ולהשתתף בחוויה מרגשת של טעם וקדושה ביום הכיפורים. הכינוסים נערכים ללא תשלום, בעשרות מוקדים הקרובים לביתכם, באווירה חגיגית ומכניסת אורחים. במפגשים יחולקו גם מחזורי תפילה הכוללים הסברים והנחיות. פרטים על מיקום הכינוס הקרוב לביתכם תוכלו לקבל באתר "יום כיפור של כולם".

מיזם חגים בקהילה, שבמסגרתו מתקיים גם פרויקט "יום כיפור של כולנו",  הוא מיזם המתקיים לאורך כל השנה, באמצעות מתנדבים. הפרויקט מקיים כינוסים ואירועים במאות מוקדים ברחבי הארץ,  וסוחף עשרות אלפי משתתפים מכל הזרמים. בין היתר מתקיימים אירועים בט"ו בשבט, פורים, שבועות, תשעה באב, ימי הזיכרון/יום העצמאות, חנוכה, וכן כנסים לצין אירועים מיוחדים כמו יום אהבת הילד לזכרו המחנך של יאנוש קורצ'אק ומפגשי "קפה מדרש" לשיחות על נושאים ביהדות.

לפרטים נוספים ואיתור המרכז הקרוב לביתכם – לחצו כאן

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן