עצומה אינטרנטית חדשה: דורשים הקמת וועדת חקירה מידית למחדל המסתננים !

הבוקר עלתה באתר העצומות האינטרנטיות עצומה חדשה בא קוראים יוצריה להקמת וועדת חקירה מידית למחדל המסתננים !

כך נכתב בגוף העצומה:

כתוצאה מגלי ההסתננות הגדולים והבלתי חוקיים במשך השנים האחרונות שהגיעו מדינות עולם שלישי באפריקה אל מדינת ישראל , נכבשו והוצפו שכונות שלמות ברחבי ישראל ובפרט בדרום תל אביב שהפכה לבירת המסתננים בישראל, בעשרות אלפי מהגרי עבודה שוהים בלתי חוקיים, המסתובבים ברחבי הארץ והמנוצלים גם ככוח עבודה זול .

דא עקא, שנראה כי מדינת ישראל התרשלה באופן חמור ביותר ומסכנת את ביטחון ושלום אזרחי המדינה וזאת שעה שאפשרה את כניסתם ובנוסף ויותר חמור שעה שאפשרה ומאפשרת מזה כבר מספר שנים את שהייתם בתוך שכונות המגורים בפרט של השכבות החלשות , ומאפשרת את עבודתם בישראל גם ע”י רשויות המדינה עצמה , כאשר עולה כי לא קיימה את הוראות החוק לגביהם בעניין בדיקות רפואיות ובדיקות עבר פלילי . שכן, החוק מחייב כל עובד זר השוהה בישראל להמציא כתנאי לקבלת היתר עבודה ואשרת שהייה בישראל  את המסמכים הבאים :

1. תעודת יושר מאומתת ממדינתו המעידה כי אין לו לעובד הזר עבר פלילי .

2. אישור על בדיקות רפואיות שבוצעו במרפאות או בבתי חולים המוכרים לנציגות (האישורים יהיו בין היתר על תקינות הבדיקה בכל הקשור במחלות שחפת, צהבת ואיידס) כמו כן יוגשו תוצאות בדיקת דם. 

3. הצהרה על נטילת טביעת אצבע (מדינת ישראל החלה בנטילת טביעת אצבע מעובדים זרים הנכנסים לעבוד בתחומיה) ראה לעניין זה הוראות החוק לעניין קבלת אשרת עבודה ושהייה ב/1 . 

להלן הקישור לחוק כפי שמפורסם באתר הרשמי של משרד החוץ של ישראל .

http://www.mfa.gov.il/mfaheb/consularservice/visas/pages/ashrot.aspx

לעניין ראוי לציין כי חלק מאותם מסתננים כבר בצעו פשעים במהלך שהייתם בישראל , בהם פשעים של גניבות וכן פשעים חמורים ואכזריים יותר של רצח ואונס של נערות צעירות ושל נשים קשישות חסרות ישע תוך הפעלת כוח , כאשר התלונות לגבי זה הגיעו בזמן אמת ונמצאו הראיות לכך ואין כל מחלוקת עובדתית ומשפטית לגבי מעשים אלה .

קישור למעשי רצח ואונס שבוצעו ע”י מסתננים שוהים בלתי חוקיים :

https://www.south-tlv.co.il/article10099

זאת ועוד, נתוני משרד הבריאות חושפים נתוני תחלואה מדאיגים בקרב הפליטים ומהגרי העבודה בישראל. מתחילת העשור האחרון – 17% מנשאי האיידס בישראל ו-13% מחולי השחפת הם פליטים, מספר הגבוה בהרבה מחלקם היחסי באוכלוסייה .

קישור לכתבה בעניין מחלת השחפת והאיידס שהתגלו לפי נתוני משרד הבריאות בקרב מסתננים בישראל :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4002661,00.html

זאת ועוד , שרת הבריאות גב’ גרמן הודתה בראיון שנערך עמה בתוכנית פגוש את העיתונות בתאריך 10.8.13 כי אכן נגיף וירוס הפוליו שכעת נדרש כאמור חיסונם של כל ילדי ישראל הגיע לישראל דרך מצריים , כאשר ראש העיר רהט טען בראיון שנערך עמו עם בן כספית כי הנגיף התגלה לראשונה ברהט בדרום הארץ והגיע לשם עם המסתננים ממצריים שהתיישבו שם ולטענתו משרד הבריאות יודע מזה. ונרי אם משרד הבריאות והרשויות יודעות ומסתירות זאת מעיני הציבור כדי ליצור ” שקט תעשייתי ” זה הרי דבר חמור שאין כמוה היאה למדינות טוטליטריות הפועלות במחשכים !

קישור לראיון עם ראש העיר רהט לעניין הגעת נגיף וירוס הפוליו ממצריים לישראל ומחדל הממשלה , אגב, הווירוס כבר התגלה אצל אלפי ילדים בישראל :

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FLGKEG&c41t4nzVQ=EF

עוד לעניין זה ראוי לציין כי מסתננים רבים מועסקים ככוח עבודה זול במסעדות רבות ברחבי ישראל כשהם באים במגע עם מזון וזאת ללא פיקוח בריאותי ותוך סיכון אפשרי של בריאות הסועדים ואף חייהם .

קישור לראיון שנערך עם פרופסור קרסו בעניין חמור ומסוכן זה של העסקת מסתננים במסעדות :

http://www.youtube.com/watch?v=Z0B0GXxkhZE

זאת ועוד, יש לבחון כיצד ומדוע ומי אחראי לכך מבין נבחרי העם והרשויות שהמסתננים הובאו עם אוטובוסים דווקא לדרום העיר תל אביב תוך שהן דוחקים את התושבים מבתיהם ומבתי העסק באזור התחנה המרכזית בעיקר ותוך שמטילים אימה על התושבים שחוששים לצאת בשעות הערב מבתיהם ונאלצים לחשוש לחיות במדינתם.

המצב הסוציו-אקונומי והביטחוני של אזרחי המדינה בשכונות האלה בהן מתגוררות השכבות החלשות בעם ישראל התדרדר לאין ערוך ומדובר בחוסר צדק חברתי משווע בפגיעה קשה דווקא בחלשים בחברה שאין להם את הממון והכוח הפוליטי ונותר להם חוקית רק לזעוק את זעקת הדל .

בסיור שנערך עם ח”כ אורי אריאל יו”ר הועדה לביקורת המדינה בעבר וכיום שר השיכון אמר זה כך :

” מה שאנחנו רואים כאן היום זאת קטסטרופה. הממשלה חייבת להתייחס למסתננים כאל אסון לאומי ואל שכונות עליהן השתלטו כאזור מוכה אסון. צריכים לגייס את כל הכוחות ומכל המפלגות יש הזדהות מלאה. על מנת שימצא פתרון ראוי צריכה עשייה שמורכבת מכל הזרועות הביצועיות  בשילוב ידיים , ואי אפשר לצפות שרק המשטרה תפתור הכול”. להלן הקישור :

https://www.south-tlv.co.il/article4111

קישור לדברים שאמרה ח”כ מירי רגב  יו”ר וועדת הפנים לאחר סיור בדרום ת”א :

https://www.south-tlv.co.il/article9027

לאחרונה התבשרנו כי ממשלת ישראל הצליחה לבלום בחודשים את גלי ההסתננות, וזאת כאמור באמצעות בניית הגדר בגבול עם מצריים , אולם אין בכך מזור ומרפט למחדל האיום שכבר נוצר דה פקטו בשטח כאשר עדיין כמות השוהים הבלתי חוקיים אינה פוחתת ואפילו להיפך ממשיכה לגדול בעקבות ריבוי טבעי  ונהירה פנים ארצית.

קישור לכתבה על הריבוי הטבעי הרב של המסתננים הלא חוקיים השוהים בישראל :

https://www.south-tlv.co.il/article8936

כאמור הח”מ הציע כבר בעבר פתרון זמני לפיו כל המסתננים הלא חוקיים יועברו לשיכון במחנות אוהלים פליטים ב מחוץ לשכונות וברחבי הנגב המשתרעים על פני מאות ואלפי ק”מ, שם יעברו בדיקות רפואיות וביטחוניות כדין ושן יינתן להם כל מה שדרוש להם לשם חיים תקינים עד למציאת פתרון לפינויים בכבוד מתחומי מדינת ישראל . בעניין זה ראוי להדגיש כי הדבר חוקי ! שכן , מדינת ישראל כבר קיבלה בעבר החלטה חד צדדית על גירוש יהודים מבתיהם בארץ ישראל וטרנספר שלהם , ובית המשפט העליון של מדינת ישראל בשבתו כבג”ץ נתן לכך אור ירוק ואפשר זאת.    

ראה לעניין זה ” בג”ץ תכנית ההינתקות ” :

בג”ץ 1661/05 מועצה אזורית חוף עזה ואח’ נגד כנסת ישראל ואח’. הקישור :

http://elyon1.court.gov.il/files/05/610/016/a20/05016610.a20.HTM

התקדים המשפטי הזה שנקבע כבר בבג”ץ 166/105 מאפשר חוקית את פינויים של המסתננים למחנות אוהלים מחנה מסתננים / פליטים ( למי שרוצה ) זמני וזאת עד למציאת פתרון, וכל שדרוש לשם כך הוא רק קבלת החלטה מנהיגותית באומץ לב ע”י ממשלת ישראל וע”י העומד בראשה והוצאתה אל הפועל באומץ לב בנחישות וברגישות .

 ( אגב, מומלץ בחום לראשי המדינה ובראשם ראש הממשלה לרדת אל השטח הכבוש ולרדת אל העם ולהיפגש עם עמך ישראל , עם השכבות החלשות הסובלות , ולשמוע את זעקתם כפי שעשה גם היועץ המשפטי לממשלה שעה שביקר בדרום תל אביב הכבושה שגם מבין את עומק הבעיה החמורה , ובבחינת אין משמע אוזניים כמראה עיניים ).

קישור לכתבה על ביקור היועץ המשפטי לממשלה עו”ד וינשטיין בדרום תל אביב :

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/260361

את התוכנית הזמנית הזו לפינוי המסתננים המידי מתוך השכונות , שנועדה להגן על אזרחי המדינה ובפרט על השכבות החלשות ולדאוג לביטחונם האישי ולבריאותם , על מדינת ישראל לבצע בנחישות אך גם ברגישות רבה  וביחס אנושי שכן למרות היותם עברייני גבול הם כמובן בני אדם . לעניין זה יודגש כי רק חלקם הקטן פליטים ולא כפי שמנסים להטעות אותנו בקרב ארגוני שמאל קיצוני ( ראה לעניין זה בדיקה שערכה נציבות הפליטים של האו”ם שאינה כידוע לנו ובפרט לראש הממשלה מר נתניהו נמנית בדיוק על חובבי ציון ולפיה רק  6 מתוך 5,000 מסתננים נמצאו פליטים )  .

קישור לכתבה בחדשות ערוץ 2 עם רוני דניאל שמספר על הבדיקה שבצעה נציבות הפליטים של האו”ם לפיה רק 6 מתוך 5,000 מסתננים נמצאו עונים למעמד פליט:

http://www.youtube.com/watch?v=1Dch3kwd52Q

פליטים ? או מסתננים מהגרי עבודה ! תראו ותשפטו בעצמכם !

קישור לסרטון על המסתננים , על צביעות ושקר אנשי השמאל , ועל זעקת הדל בעם : 

http://www.youtube.com/watch?v=GXAvQZ36BYI

המחדל הזה , ההפקרות הזו,  וההתעלמות ועצימת העיניים מסבלם של השכבות החלשות ומהסכנות הדמוגרפיות , הביטחוניות , הפליליות , הבריאותיות הנשקפות לכלל אזרחי ישראל , מחייבות הקמת וועדת חקירה בלתי תלויה שתהיה פתוחה לתקשורת ולציבור , ותיתן אפשרות לכל מי שנפגע ממחדל זה להגיש לה תביעה לפיצויים וזאת בין היתר גם אישית נגד כל בעל תפקיד שיימצא כהתרשל באופן חמור ויימצא כאחראי למחדל ,  ומתן גישה לכל מי שיש לו מה לתרום לוועדה ולהציג בפניה.

אם מדינת ישראל מבקשת לפעול כמדינת חוק דמוקרטית היא חייבת לפעול בשקיפות ולא לטאטא מתחת לשולחן מחדלים ולבצע קשר שתיקה חמור.

עצומה זו תשלח בבוא הזמן לכול הגורמים הרלוונטיים במדינה לרבות מבקר המדינה.

על כן אנו הח”מ דורשים הקמת חקירה מידית למחדל המסתננים .

ולראיה באנו על החתום.

לחתימה על העצומה – לחצו כאן

בהנחה שבבחירות הקרובות למועצת העיר תתמודד סיעה עצמאית למען שכונות דרום ת"א - האם תשקול להצביע עבורה?

Loading ... Loading ...

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.