פשיעת המסתננים נמשכת, חשד לאונס בת"א: אישה בת 40 הגישה תלונה – נעצר מסתנן מאריתראה שקשר עצמו למעשה

אישה כבת ארבעים תושבת כפר סבא התלוננה כי נאנסה ע"י שני נתינים זרים מאריתראה לאחר שהובלה על ידם למבנה נטוש ברחוב המסגר בתל אביב בטענה שזקוקים לעזרתה.

שוטרים שהגיעו למקום האירוע איתרו ועצרו את אחד מהם שקשר את עצמו לאירוע.

נערכות סריקות לאיתור החשוד השני.

בת 40 מאזור השרון, שהייתה בדרכה לסידורים בתל אביב ירדה אמש (16/8) מאוטובוס ברחוב המסגר בדרום העיר. אזרח אריתיראה כבן 33 ניגש אליה וביקש ממנה שתעזור לו עם התינוק שלו. היא נענתה ועלתה איתו לקומה השנייה של מבנה נטוש ברחוב. על פי החשד, שם אנס אותה הגבר בזמן שחברו שמר על פתח הכניסה. האשה פונתה לבית החולים וולפסון. משטרת מרחב יפתח עצרה הבוקר את אחד החשודים, וכרגע נערך חיפוש אחר חשוד נוסף.

העצור יובא בהמשך היום בפני שופט. החשוד קשר את עצמו לאירוע אך טען כי לא קיים איתה יחסי מין. לדבריו, חברו הוא זה שאנס אותה וברח.

שוטרי סיור של תחנת שרת, בליווי חוקרי מרחב יפתח, הגיעו איתה למבנה ושם איתרו את אחד החשודים. לטענת המשטרה, במקום היו ממצאים וראיות שהתאימו לגרסתה. חוקרי המשטרה סיפרו כי על גופה של האישה נתגלו סימני חבלה קשים כתוצאה ממאבקה מול התוקפים.

המקרה מצטרף לשורה של תקיפות מיניות של נשים בדרום תל-אביב בתקופה האחרונה ומקרי פשיעה נוספים.

לפני שלושה חודשים הוגש כתב אישום נגד שלושה תושבי אריתריאה, בחשד ששדדו ותקפו מינית צעירה בת 19 בחניון ברחוב השרון בתל-אביב. במקביל הוגש כתב אישום נגד אזרח סודני בגין אונס של אשה בשכונת התקווה שבדרום תל-אביב.

נראה כי פשיעת המסתננים מסרבת לרדת מסדר היום, להלן קישורים למספר כתבות שפורסמו בנושא באתרנו:

https://www.south-tlv.co.il/article3694

https://www.south-tlv.co.il/article2661

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.

דילוג לתוכן