חבורת מסתננים תקפה באלימות קשה צמד צעירים שניסו להגן על בחורה ישראלית מתקיפתה מינית

“ראינו את המוות בעיניים”; שוב מקרה אלימות קשה בו מעורבים מסתננים בלב שכונה בדרום תל אביב.

אמש לקראת חצות תקפה חבורה של 5-6 מסתננים, ככל הנראה אריתראים, צמד צעירים שנזעקו לעזרתה של בחורה ישראלית צעירה בעת שהותקפה מינית על ידי אותה חבורה.

הצעירים תושבי שכונת קריית שלום, הבחינו במתרחש וחשו לעזרתה של הצעירה, על מנת להצילה ממעשה אונס.

בתגובה, השניים הותקפו בחזרה על ידי אותה חבורת מסתננים באלימות קשה מלווה בהטחה של בלוקים עליהם ועל רכבם ונאלצו לבלות את השעות שלאחר מכן בחדר המיון בבית החולים איכילוב.

בתלונה שנמסרה למשטרה נטען כי חמישה עד שישה שוהים בלתי חוקיים מאפריקה תקפו את שני הצעירים הישראלים באמצעות שרשראות ובלוקים וגרמו להם לחתכים בראשם.

כך תיארה לאתר YET מירב, הצעירה שהותקפה, את רגעי האימה: “היא הוסיפה לתאר את הרגעים המבעיתים: “הם קיללו ובעטו בהם במכונית. אחד הצעירים יצא מהרכב כדי לעזור לי, ואז הם התנפלו עליו עם קרשים. צעקתי ‘משטרה, משטרה’, ולא הצלחתי לחייג מרוב שרעדתי. הם לא ויתרו ממש. הם זרקו בלוקים ונתלו על הפגוש של האוטו. כשכל השכנים יצאו, הם נכנסו לחצר ורק אז ברחו”.

לדברי מלייב, אחד הצעירים שהותקפו, התוקפים הרימו בלוקים, זרקו אבנים על האוטו, ולרגעים היתה התחושה כי הם הולכים להרוג אותם. למזלם של מלייב וחברו, שכן שהבחין בקטטה האלימה נחלץ לעזרתם. שכנים נוספים שהגיעו למקום הזעיקו כוחות משטרה ובעקבות כך נמלטו התוקפים מהמקום. לאחר טיפול קצר שוחררו המותקפים מבית החולים.

בשלב זה לא ידועה זהות התוקפים ולא בוצע מעצר חשודים.

במידה ויתקבל מידע נוסף נביאו בהמשך.

אחד המותקפים (מדף הפייסבוק של "עם ישראל חי")

המקרה מצטרף למקרה אלימות נוסף שארע בסוף השבוע בדרום תל אביב, שעה שצעיר הותקף ברחוב שדרות הר ציון על ידי חמישה צעירים וכספו נשדד ממנו.

כך דווח באתר משטרת ישראל, מבלי לדווח על זהות התוקפים:

“תושב תל אביב בן 28 הותקף על ידי חמישה חשודים ברחוב שדרות הר ציון שבתל אביב. החשודים שדדו ממנו כסף מזומן ונמלטו מהמקום. הצעיר נפגע באורח קל ולא נזקק לטיפול רפואי. נפתחה חקירה במרחב יפתח”.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

דואל שלך לא יפורסם.